Vtisi nove kulslo v2

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

11. apr 2009 9:39

Na stari Kulinariki me je živčnega delal tisti menu...vedel sem da je nekaj nekje...samo je bilo treba vse prečitat, da si našel. In tam albumov enostavno ni bilo možno narediti tako, da bi lahko sledili mnenjem, komentarjem in da bi album bil predstavljen tako, kot si zasluži.

Enkrat, ob manjših spremembah, sva že doživela burne reakcije in tudi tokrat sva vedela, da ne bo vsem prav, a obnova je narejena za naprej, odpira nam mnogo možnosti izboljšav in nadgradenj. Jernej je marsikaj nanovo sprogramiral in dela z izboljšavami naprej (spremembe v beležki, dodal je male slikice k rezultatom iskanja).

In ker sva delala za naprej, se zavedava, da je lahko tako grafično bogata in s fotkami obložena stran tudi velik napor za stare mašine in slabe povezave. Ampak, tudi to gre naprej in se izboljšuje!

Upam, da vam tako v bližnji prihodnosti ne bova težila z velikimi spremembami...bova pa tako, bolj po malem

Bojan Administrator

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

11. apr 2009 13:25

Bom še jaz dodala svoje novo mnenje. V teh parih dneh sem popolnoma pozabila, kako je stara Kulinarika izgledala! Glede na to, da sem prvo mnenje pisala pod vtisom nove, a "neosvežene" strani, lahko zdaj skorajda zanikam vse pomisleke, ki so se mi takrat porajali.

Alora, navadila sem se, stran mi je zdaj "domača" in se mi po nakajdnevni uporabi ne zdi niti malo kaotična. Celo prav všeč mi je.

Torej - komplimenti obema ustvajalcema, sta uspela "spreobrniti" še eno navajenko na staro stran

Mojca

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

11. apr 2009 14:38

OK mamaF...torej tvoje besede le niso bile 

LP

Bojan Administrator

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

11. apr 2009 15:49

Niti slučajno Bojan, kje pa, samo po pravici sem povedala, kaj si mislim - takrat (ob čisto prvem odpiranju) - pa zdaj tudi.

In - priznati zmote oz. spreminjati mnenje zaradi tako fajn stvari kot je tale Kulinarika, mi pa sploh ni problem! Kar tako naprej - jaz sem z vami (kuhana in pečena).

Mojca

Davor  

član od: 23.10.2002

sporočila: 87

8. maj 2009 11:30

Imam težave pri spremljanju čisto konkretnega foruma, saj se mi od druge strani dalje mešajo prispevki želenega (izbranega) foruma in drugih forumov iste kategorije.

 

Primer:

Na oknu "Forumi" izberem "Seznam forumov" (tik nad "Večno mlade teme").

Dobim razpredelnico (levo: Kulinarični forumi, desno: Posebni forumi in Ostali forumi).

Izberem enega izmed forumov (npr Recepti/Nasveti) in dobim seznam prvih dvajset tem tega foruma. Ko grem na naslednjo stran (naslednjih dvajset), so na seznamu pomešane teme tega foruma in vseh drugih forumov iz kategorije "Kulinarični forumi".

 

Upam, da sem dovolj jasen; če ne, bom podrobneje opisal in orisal, po potrebni tudi s filmskim sledenjem.

Gre za:

a) moje neznanje/nerazumevanje

b) bug

c) feature?

 

Da ne bi zašli v svete brskalniške vojne - ni razlike pri IE7 in FF.

 

Lep pozdrav,

Davor

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. maj 2009 23:10

Davor, tale tvoj zapis bolj sodi v temo: Vprašanje za Jerneja.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

9. maj 2009 0:11

@davor, to vprašanje sem neuspešno že zastavil... ni bilo nobene reakcije ;) najprej sem mislil, da je moj safari kriv, pa je isto v službi na IE in FF tako, da sem že pomislil, da je feature in da deluje tako kot bi moralo, če imaš + cellnet Sporočilo je spremenil(a) cellnet dne 09. 2009 09:40

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

9. maj 2009 9:44

rimljanka, sem domneval, da prebere vsaj teme, ki se tičejo bugov in novosti na kulslo V2... bom še malo počakal, ker odgovor utegne zanimati še koga... pa hvala za nasvet kako do odgovora, če ga ne dobim. cellnet

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. maj 2009 11:10

No, jasno, da te prebere, vseeno pa lahko kaj uide, se ti ne zdi. Če te tako zelo moti, pač ukrepaj, ne.

Je pa tudi res, da mora biti kaj prihranjenega za pluske, ker.....................

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti