Gnojna angina

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

7. apr 2009 22:01

NETA,sploh nisi zatežila,zaupala si svoje težave in tako nasvet dala meni in še kakšnemu. sarin

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. apr 2009 23:13

proxima, word! ps: si zdravnica? ko so vsi tok tvoje mnenje pričakovali? bannanna_v_slo ;)

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. apr 2009 23:38

Ko preberem kakšen tak prispevek, kot je zgornji od proxime... ali pa od rimljanke v tisti temi o eksplozivnih piščancih... sem prav hvaležna, da so taki ljudje na KulSlo, da te potegnejo v realnost, preden zabluziš do amena ali naivno nasedeš kakšni trapariji.

tulka

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

8. apr 2009 1:08

@vendelina ja no, saj zem že dve leti brez, to tudi izboljša povprečje ;) @tortica ednino prav, da preden prediše antibiotike, ve da jih predpisuje za bakterijsko okužbo in ne kar tako, ker kar tako je prav tako slabo, če ne slabše, kot če jih ne bi predpisala za bakterijsko okužbo... predvsem zdaj, ko res v nekaj minutah - no malo več ;) - veš ali je vnetje bakterijsko in celo katere vrste bakterije so.. @proxima čudovit odgovor cum grano salis, vendar, a ni preveč intelektualen za povprečnega obiskovalca tega foruma? si prepričana da ga občestvo dojame? ;) cellnet Sporočilo je spremenil(a) cellnet dne 08. apr 2009 01:33:11

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. apr 2009 5:13

[citat=@proxima čudovit odgovor cum grano salis, vendar, a ni preveč intelektualen za povprečnega obiskovalca tega foruma? si prepričana da ga občestvo dojame? ;) [/citat]

Tale izjava je pa...............................milo rečeno............ veš kaj, cellnet, samo, kdor sebe (pre)visoko ceni, druge (per)nizko........ In kdo je POVPREČEN oniskovalec foruma? Mi, prosim, to pojasniš.

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

8. apr 2009 8:33

Kako sem jaz butasta , proxime nisem cisto nic razumela ... se to, kje je Nizozemska, ne vem Nena-morje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. apr 2009 9:07

"@proxima čudovit odgovor cum grano salis, vendar, a ni preveč intelektualen za povprečnega obiskovalca tega foruma? si prepričana da ga občestvo dojame? ;)" Alo? Tole je pa malo podcenjevalno, cellnet. Mamamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. apr 2009 17:27

Darling, kolega cellnet se je pred kratkim znašel v totalni manjšini v enem "jstmamvsegadost" topicu in zdaj to preboleva. He needs time Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. apr 2009 18:21

Aja, kapiš. Mamamia mamamia

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

9. apr 2009 0:27

neozdravljena angina se lahko razširi na sosednja tkiva (recimo pogost je abces) cellnet[/citat] Jaz sem šla nemudoma k zdravniku, ko sem zagledala prve bele pikice, pa se je še vseeno razvila v absces. To je bila res grozna izkušnja (moja edina angina v življenju), saj nisem vedela, da je sploh kaj hudo narobe: 1. dan: odhod k zdravniku, ko sploh še nisem imela vročine (dobila sem jo pozneje), dobim ospen in lekadol 3. dan: visoka vročina popušča, čakam, da se odpre še grlo, da ne bo več treba drobiti tablet 4. dan: vročine ni več, požirati še vedno ne morem (in se sprašujem, če antibiotik sploh deluje), saj nimam niti glasu 5. dan: vročine ni, glasu tudi ne, požreti ne morem več niti lastne sline, kaj šele kekšen čaj. Mož pokliče dežurno (bila je nedelja), ta me pošlje takoj v Ljubljano, saj sama ni upala storiti ničesar. Tam me zdravnik posadi na en čuden stol z obrazložitvijo, da mi bo malo na silo odprl usta toliko, da bo lahko dal svoje dolge škarje not z namenom, da mi bo prestrigel nebo nad mandlji in da bo zelo ZELO zabolelo. Če ne bi imela nog zataknjenih za štango, ga nabiljem v j.... Takoj sem imela polna usta in kmalu še bližnji lijak smrdljivega gnoja. Dohtar in sestra sta jo nekam podurhala (najbrž sta čakala, da se prostor prezrači, ha, ha). Tatjana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti