Pecivo iz keksov

kozamurnik

sporočila: 2311

5. apr 2009 8:10

sa_ sha je napisal/a:
Zdej pa že mal pretiravate s temi vljudnostnimi besedami! Sej človeka kr mine kej gor napisat, če že v prvi vrsti al napadate al kritizirate al karkoli že.. Bi večkrat kej komentirala, pa ko berem komentarje, me kr mine, kr se ne želim kregat.. Sej vsi poznamo besedi prosim in hvala, ampak pretiravat pa tud ni treba.. sa_ sha
Pretiravanje in napad,ko nekdo napiše, da bi lahko uporabili magično besedo" prosim"??? kozamurnik

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

5. apr 2009 12:11

Lahko narediš bajadere,ježke...

lp goga

sa_ sha  

član od: 10.12.2008

sporočila: 113

5. apr 2009 12:44

Nisem nič napadala.. Ne rečem, da je lepo rečt hvala in prosim.. Ampak obešat se na vsako besedo?! Mislim da nas že večina 2x pomisli, če bi sploh kaj napisala, glede na to, da nekateri člani prav čakajo, kdaj bo kdo pozabil napisat kakšno vejico ali pa besedo prosim. Sicer sem pa zagovornik vljudnostnih besed- da ne bo pomote. Lepo, sončno in nasmejano nedeljo ;) sa_ sha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti