Čestitke,bravo Stana,res si lahko ponosna.![]()
![]()
![]()
![]()
Pipi in melkijad ter jurij souček
Zelo profesionalna amaterka
| barbara9 je napisal/a: |
Zelo profesionalna amaterka barbara9 |
se strinjam ja ![]()
Ma Stana, ti si profi ![]()
Ko bom velika, bom tudi jaz delala take torte ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Stana, ti si amaterka s profesionalno roko in praznim žepom![]()
![]()
Bravoooooooooooooooooooo, čestitam!
lp
Anamarija![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| gogad je napisal/a: |
Čestitke,bravo Stana,res si lahko ponosna. lp goga |
Pa me tudi, ker smo skupaj na forumu. Pa na Vendelino jr., ki je stano.r opogumila za ta projekt. In verjamem, da bo stana.r še kaj takega naredila, vrata so zdaj odprta ...
Bravo.
Mamamia
mamamia
.
![]()
![]()
![]()
Stana je zakon, itak!!!!!!!!! ![]()
![]()
![]()
Stana je zakon, itak!!!!!!!!! ![]()
![]()
![]()
Stana je zakon, itak!!!!!!!!! ![]()
![]()
![]()
Stana je zakon, itak!!!!!!!!! ![]()
![]()
![]()
Stana je zakon, itak!!!!!!!!! ![]()
![]()
![]()
Stana je zakon, itak!!!!!!!!! ![]()
![]()
![]()
Stana je zakon, itak!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
...........................itd...itd....itd.....
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
