Ja, Ognjič, res ne poznam stane.r
, ampak ko gledam njene umetnine, se mi zdi, da bi bil greh, če bi delala karkoli drugega kot to...
Sem prepričana, da bi marsikdo z veseljem odštel lepe denarce za takšne izdelke. Čeprav verjamem, da ne bile nikoli tako lepe kot zdaj, ko so res narejene z dušo...Nasja
Pipi in melkijad ter jurij souček
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
