Recept za dolg in dober zakon

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

23. mar 2009 14:43

To sem dobiloa po e-pošti, je prav poučno PREBERITE, SE NASMEJTE IN BOG NE DAJ - NE POZABITE POSLATI NAPREJ. NAJ VAM BO PRIPIS NA KONCU SESTAVKA V PODUK. BLAZNO RESNO! Pravzaprav nisem nikoli razumel zakaj se seksualne potrebe moskih in zensk tako razlikujejo. In nikoli nisem razumel vsega ostalega sranja v Zvezi z Venero in Marsom. Prav tako nisem nikoli razumel zakaj moski razmisljajo z glavo, zenske pa s srcem. Na primer: lepega vecera prejsnji teden sva bila z zeno zvecer v postelji. Strast se je zacela razplamtevati... Ko je ona naenkrat rekla: 'Ne morem danes, nisem razpolozena... zelela bi, da me samo malo drzis v narocju.' Osupel sem rekel: 'KAJ??... Kaj je zdaj pa to?' In nato je izrekla besede, ki se jih boji vsak normalen moski na planetu: 'Ti enostavno ne razumes moje custvene potrebe ki jih imam kot zenska, da bi zadovoljila tvoje fizicne potrebe ki jih imas kot moski.' Na moj butasti pogled je odgovorila: 'Mar me ne mores ljubiti taksno kot sem in ne zaradi tega, kar pocnem s tabo v postelji?' Glede na to, da sem ugotovil, da ta vecer ne bo nic sem se obrnil na bok, parkrat silovito prdnil in zaspal. Naslednji dan sem poklical v sluzbo in sporocil, da imam dopust in da bom cas prezivel s svojo zeno. Najprej sem jo peljal na kosilo, nato pa se v velik nakupovalni center z velikim oddelkom za zensko garderobo. Poskusila je nekaj zelo dragih kompletov a ker se ni mogla odlociti katerega bi imela sem ji rekel, da ji bom kupil vse tri. Hotela je tudi cevlje, ki bi se skladali s kompleti, in rekel sem ji, da ji kupim po en par za vsak komplet. Nato sva sla se do oddelka z nakitom, kjer sem ji kupil par diamantnih uhanov. Da vam recem ... bila je taakoo vzburjena. Ziher je pomislila, da sem tik na tem, da bankrotiram. Pomislil sem da me malo testira, ko si je zazelela se znojnice za tenis, ceprav se v zivljenju ni drzala loparja v rokah. Mogoce si je zacela misliti, da jo malo zafrkavam ko sem samo rekel: 'Seveda, draga.' Od silnega vznemirjenja je bila tik na tem, da dozivi orgazem. Nasmejana je koncno rekla: 'Mislim, da bi to bilo vse, pojdiva do blagajne.' Komaj sem se zadrzeval, da nisem prasnil v smeh, ko sem ji rekel: 'Ne morem danes, nisem raspolozen.' Obraz ji je pobledel, spodnja celjust pa se ji je spustila do kolen:'KAJ??' Nato sem ji rekel: 'Samo sem hotel da DRZIS vse te stvari v narocju nekaj casa ..... Ti enostavno ne razumes moje financne probleme ki jih imam kot moski, da bi zadovoljil tvoje potrebe po nakupovanju, ki jih imas kot zenska.'In ko je ravno bila na tem, da me ubije s pogledom sem ji rekel: 'Mar me ne mores ljubiti taksnega kot sem, temvec samo zaradi stvari, ki ti jih kupujem?' Ocitno tudi nocoj ne bo nic ... Pozorno preberi in poslji to sporocilo vsem, ki jih smatras za prijatelje!! To je veriga ljubezni, ki neprekinjeno potuje po svetu ze od leta 1998! Ce jo pretrgas te caka nesreca v ljubezni. Kdo pa si upa ostati brez nje? Zato ne tvegaj in v naslednjih petih minutah predaj sreco. V naslednjih 48 urah se ti bo zgodilo nekaj, kar bo za vedno obrnilo tvoje zivljenje na bolje. :))) Zmago J. (54 let)ki je poslal to sporocilo vsem svojim prijateljem je ze naslednje jutro ugotovil da je plemenite krvi. Spanceva Mici (99 let)je nemudoma posredovala sporocilo prijateljici Slavki. Cez dva dni je zadela dozivljensko rento v vrednosti 100.000 sit mesecno. Misa M. (47 let)je prav tako izpolnila svojo nalogo in naslednji dan jo je v nabiralniku cakal paket za nego telesa lift'n'shape. Zlatko Z. (35 let)je verigo ljubezni poslal prijateljem in ze naslednji dan se mu je nasmehnila sreca - kupil si je Smarno goro. George (58 let), teksaski kavboj, pa tega sporocila ni poslal naprej, in se isti dan so mu sesuli New York . Juana (16 let)se je sporocilu prezirljivo nasmehnila in naslednji dan so jo na ginekoloskem pregledu po nesreci oplodili s semenom bogatasa Armanda. Do danes se ni priznal ocetovstva. Natalija V. (27 let) tega sporocila ni posredovala naprej. Cez dva dni je navsezgodaj zjutraj tekla na Triglav in zaradi prevelike visinske razlike ji je razneslo oprsje. Steffanio (22 let)ki ni poslal sporocila svojima prijateljema Dennisu in Marku, se mu je cez 12 ur zgodila nesreca. O uporabi butterfly abbs-a ga je zaradi previsoke napetosti vrglo po tleh - od takrat je vodilni clan fantovske skupine in zaradi opecenega lasisca se danes na glavi nosi najlonko. Milan K. (60 let) je sporocilo izbrisal in ze naslednji trenutek je nehal rasti. reza

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

23. mar 2009 14:51

terezija je napisal/a:
. Prav tako nisem nikoli razumel zakaj moski razmisljajo z glavo, zenske pa s srcem. reza

 

Od kdaj pa moški mislijo z glavo? 

Vanja

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

23. mar 2009 15:05

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

terezija je napisal/a:
. Prav tako nisem nikoli razumel zakaj moski razmisljajo z glavo, zenske pa s srcem. reza

 

Od kdaj pa moški mislijo z glavo?  [joj][joj][joj]

[pika] Vanja
Katero glavo K

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

23. mar 2009 15:18

Jaz bi rekla, da je s temi recepti tako kot z ekonomijo - stvari se namrec zdijo zelo logicne, ce opazujemo preteklost, ce je treba napovedovati prihodnost, smo pa precej bosi (fenomen, znan pod imenom historicna zmota. Obstaja tudi cel kup stereotipov, ki pri nekaterih obveljajo, druge pa odpeljejo v krah in propad. Jaz bi svetovala pet stvari, znane pod imenom proximin pentatevh (se ni na wikipediji :))) ): 1. O stvareh, ki skripajo, se je treba pogovarjati sproti, prav tako o vsem ostalem; 2. Ni pametno delat iz muh slonov, iz p**k pa kapelic; v zivljenju so zares hude samo tri stvari: 1. ce si ti sam zelo bolan, 2. ce je zelo bolan ali mrtev nekdo, ki ga imas zelo rad, ali 3. ce koga po nesreci ali zanalasc ubijes; vse drugo so stvari, ki jih spomin v nekaj letih milostljivo izbrise; 3. Ni v redu, ce imamo partnerja za nadomestnega starsa, otroka, psihiatra, bankirja ali sefa; 4. Moski mora biti pameten. Zenska tudi. 5. The most important thing in life is to keep an open mind, je dejal Hannibal Lecter (in odprl glavo Paulu Krendlerju). lp, proxima

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. mar 2009 15:31

Meni je tista s Šmarno goro nepresežena...Pred kakimi sedmimi leti je bila itak naj-slovenska kletvica tista: Ti bom kupil Šmarno goro! Tudi mi je všeč, da na tem forumu po nekaj dnevih uspemo tudi najbolj resno temo sprofanizirati, če so energije prave. Vendelina jr.

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

23. mar 2009 17:36

moj recept..predvsem ljubiti in še 1 x ljubiti eden drugega...čisto in iskreno, s polno mero odpuščanja, prilagajanja in razumevanja.... lp zuzek

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

23. mar 2009 18:21

Poročena sem že 16 let. In mislim ,da to o parketu, kar je napisala mamamia kar drži Važno pa je ,da si do partnerja takšen ,kot si tudi sam želiš ,da je on do tebe. balu

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

23. mar 2009 19:39

Ključ do uspešnega odnosa med moškim in žensko v vezi Da smo pripravljeni nesebično deliti sebe in svoj čas je osnova. Življenje načrtujemo tako da na vsako stopnico 'vzamemo' partnerja s seboj. On- ona je glavni del v našem življenju, večina prostega časa je namenjena njemu-njej. Zase skrbimo ker se dobro počutimo in tudi zato da ostanemo partnerju všeč; predvsem ga bo navdahnila naša volja in energija do življenja. Na vezo smo pripravljeni ko nam nič ni težko narediti za partnerja; tudi če se je potrebno odpovedati svojemu najboljšemu hobiju – če le ta ovira vezo. Vedno ob konfliktu se takoj postavite v njegovo kožo, le tako boste lahko razumeli njegove občutke in malce pozabili na svoj ego; če je on pravi za vas se bo postavil v vašo kožo in ne bo potrebe po obrambi. (Če se spora ne da urediti in predstavlja za vas zelo pomembno vlogo partner najbrž ni pravi za vas.) Malenkosti in to vsak dan, so pomemben del veze , partnerju ugodimo z malenkostmi in mu tako naredimo dan prijetnejši. Če si želimo da uživa ga opazujmo, sčasoma bomo ugotovili kaj ga spravi v dobro voljo; kaj mu pomaga pri jutranjem vstajanju… Veliko se je treba pogovarjati o vsem kar se nam zdi pomembno. Seveda je pa že na začetku treba ugotoviti če imata skupne cilje (družina) in podoben pogled na svet. Če nas že takoj na začetku na človeku nekaj zelo moti, npr. pijančevanje, neresnost, nasilje…je škoda našega truda in časa. Obnese se le če je trud obojestranski. Lep pozdrav! kordelina

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

26. mar 2009 13:03

ja, ja, veste kaj, meni se pa zdi, da, ko se partnerja fajn podolčkasta in naklepetata v postelji, je spet kot prvi dan - spet na novo zaljubljena... meni se to skozi dogaja, zato preverjeno deluje ta recept... pa menda tudi vam... pa, pa inteligentka

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

26. mar 2009 14:12

Kaj pa naj reče štorklja, ki jo je možek po 12 letih zapustil ?! Punce, rade imejte svoje može, da vam ne pobegnejo....pa namenite jim čas, jaz sem za svojega moža imela premalo časa, pa še takrat ko sem bila z njim, sem bila tečna. Danes pa mi je žal..... Letos bo bolj mal otrok; recesija je, pa še štorklja je žalostna zaradi ločitve in bo šla na dopust. NE bo delala !!!! Jade, letos se me ne rabiš paziti.....drugo leto pa se skrijte vse punce, ker bom nadoknadila zamujeno.....

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti