Recept za dolg in dober zakon

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

21. mar 2009 18:23

Lisa, čist se strinjam z Vendy, ti si res tako duhovita. Torej po tvoje, bodoča zakonca ne gredo matičarju ampak notarju, ki sestavi pogodbo, potem se vse skupaj registrira na sodišču kot gospodarska družba, edino mi pa še ni jasno: a je to d.o.o. ali delniška družba ( no, ja, verjetno je odvisno od ustanovnega kapitala ).

Priznam pa, da mi mal ni jasno tisto, da vsak zakonc deluje tudi za lastne interese, logično bi bilo da oba družabnika delujejo edino za skupne interese, ampak to so verjetno novi časi.............

ežoj

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

21. mar 2009 18:52

Ah, Ežoj! Če te ne bi poznala iz drugih debat, bi ti šla še enkrat razlagat. Pa vem da veš kaj mislim. Sama misel, da dolga leta zanikaš VSE interese ki jih ne moreš deliti s partnerjem (ker ga pač ne zanima čisto vse kar zanima tebe, ker pač ni tvoj enojajčni dvojček) in to isto zahtevaš še od partnerja, je pa zame grozljiva in bi vsekakor peljala v krah. Bojim se pa, da si ti imel v mislih druge koristi in interese kot jaz. Če imam prav v svoji bojazni, potem imaš prav tudi ti. Lisa

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. mar 2009 20:34

Ah, naš ežoj je eno figo srečno ločen 15 let...kakšna ločitev je neki to, če mu ex pride na klepet, pa na kosilo, namest da bi se zdaj še za zadnji centimeter kuhinjske mize tožarila... Ognjič

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

21. mar 2009 20:47

Jaz sem pa postala precej sumničava.  Pregledala sem vse teme od tele naše Ineligentke. Pa mi nekaj ne štima, če to ni naša mel77 ali kako se je že klicala.

 

Če se pa motim , se pa globoko opravičujem.

lp

mizarka

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

21. mar 2009 21:20

Mizarka, inteligentkin "potožite se" v prvem postu mi je odprl fse radarje ... zgleda, ka tebi tudi. tumpika

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

21. mar 2009 21:22

Ognjič je napisal/a:
Ah, naš ežoj je eno figo srečno ločen 15 let...kakšna ločitev je neki to, če mu ex pride na klepet, pa na kosilo, namest da bi se zdaj še za zadnji centimeter kuhinjske mize tožarila...Ognjič

Nekaj si pa pozqabila ,ognjič.Verjetno jima paše prav na tisti mizi ,zato se ne tožarita

lp goga

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

21. mar 2009 22:04

... in zato je ta miza brez prta, ker ga je ona odnesla.... Pozdravček!

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. mar 2009 8:18

Ognjič je napisal/a:
Ah, naš ežoj je eno figo srečno ločen 15 let...kakšna ločitev je neki to, če mu ex pride na klepet, pa na kosilo, namest da bi se zdaj še za zadnji centimeter kuhinjske mize tožarila...Ognjič

..................pa mu knjige vodi, pa mu je " zriktala " penzijo ( oddala dokumentacijo enega januarja, pa ko do maja ni bilo nič ( ne bev ne mev ne denarja, ne odločbe ), je poklicala referentko na SPIZ-u in tražila naslov direktorja SPIZ-a, češ, da nimam kaj jest in da bom knjemu prihajal na kosilo, pol je bila odločba v enemu tednu ), pa ga včasih pelje na letališče ko kam gre, pa mu ( če je treba ) posodi avto, pamu futra mačke in ribe če kam gre, pa...........je vseen srečno ločen, ste pa ( mal ) žleht

ežoj

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

22. mar 2009 9:25

Ežoj, ti si faca Pozdravček!

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

22. mar 2009 9:34

dragička je napisal/a:
Ežoj, ti si faca Pozdravček!
In to velika blažkaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti