Ma mogoče katera idejo kje obleči najstnici za birmo.
Temo je spremenil(a) BRANKI dne 16. mar 2009 19:04:05
Ma mogoče katera idejo kje obleči najstnici za birmo.
Temo je spremenil(a) BRANKI dne 16. mar 2009 19:04:05
Pred časom je bila odprta tema o birmanskih oblekah, pa še tu malo pobrskaj:
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1704
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.