Birma

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

17. mar 2009 12:29

Jaz sem bila 3 leta nazaj botra sestri. Medve nisva komplicirali s svečanimi oblekicami, enostavno sva šli v svoje najljubše trgovine in tam kupili kostime. Ona si je kupila hlače in lepo bluzico (bolj mladostniško, z zanimivimi detajli), jaz pa zanimivo krilo. Ostalo sem imela že od prej. Obe pa sva si privoščili še nove čevlje. Ona sicer z malo nižjo peto, ravno toliko, da jo je imela. Ker 14-letnica res ne rabi imeri 7 cm pete. So pa nekatere pretiravale z svečanimi zlatimi oblekicami, čisto neprimerno če se mene vpraša. Naj kupi nekaj, v čemer se lepo počuti in kar bo lahko še nosila. Najhujše mi je, ko vidim roza oblekce in skodrano speto frizuro. Groza :) Gigi_84

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

17. mar 2009 15:13

runo01, poglej na www.nevesta-gorica.com in www.butik-bella.com. Mislim pa, da imajo zelo svečane obleke, večerne, maturanstke. Za moj okus too much za birmo. Če hoče deklica bele hlače imaš ogromno možnosti za kombinacijo z raznimi tunikami, ki so letošnji modni hit -  potiskane, enobarvne, prosojne,v kombinaciji s čipko... kot nalašč za mlada dekleta.Priporočam Modiano v trg. centru v Novi Gorici. Pa tudi s.Oliver ima lepo ponudbo.

Tanja05

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

17. mar 2009 16:36

Runo01 hčerko odpelji v Qlandio tam je kar nekaj poceni trgovin. Saj ti je hčerka že povedala kaj si želi in ti jo upoštevaj, verjemi da bo dobro zate in zanjo če jo boš poslušala. Tudi sposoja zna biti kar draga, če pa ji kupiš oblačila,ki si jih želi jih bo sigurno z veseljem oblekla še velikokrat. LP sweets

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

17. mar 2009 18:18

Se strinjam s sweets. Margot

Longeta  

član od: 6.3.2007

sporočila: 40

17. mar 2009 18:28

Ja moja hčerka in njena botrca sta si pa kostim kupili v Dobu--->Lila. Sva najprej prečesali celo Ljublano=). Je pa lani tudi plesala na valeti in za valeto sva pa sami izbrali kiklco in srajčko v Nami v Ljubljani. LP Longeta

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

26. jan 2010 8:56

Pozdravljeni Sem sestrinemu sinu botra. In letos ima konfirmacijo oz. birmo. Odločila sem se, da mu dam denar. Zanima me vaše mnenje oz. če ste kaj slišali, koliko bi se naj dalo denarja. Ne bi rada dala premalo ali preveč. Vem, da bi se naj dalo toliko, koliko je sposoben dati vsak posameznik, me pa vseeno zanima vaše mnenje. Hvala za pomoč lp bisagolf

BarbaraGG  

član od: 7.12.2009

sporočila: 30

26. jan 2010 9:16

bisagolf je napisal/a:
Pozdravljeni Sem sestrinemu sinu botra. In letos ima konfirmacijo oz. birmo. Odločila sem se, da mu dam denar. Zanima me vaše mnenje oz. če ste kaj slišali, koliko bi se naj dalo denarja. Ne bi rada dala premalo ali preveč. Vem, da bi se naj dalo toliko, koliko je sposoben dati vsak posameznik, me pa vseeno zanima vaše mnenje. Hvala za pomoč lp bisagolf
Hmmm... Gre k birmi zaradi sebe ali zato, ker se pač gre - ker so tud starši šli - ali zato, ker je fajn darilo dobit? In zakaj si botra oz. kaj je glavna funkcija botre? Dvomim, da darilo. In zakaj je važno, koliko mu daš? Zato da te ne bodo po zobeh vlačili, če bo kao premalo, ali zato da bojo vsi rekli, kak si fajn in kak si se potrudla, ker si tak velik dala? Če bil kao "standard" za darilo 500 €, ni to mal velik denarja za osnovnošolca? LP, BarbaraGG BarbaraGG

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. jan 2010 10:45

Bisagolf, pri nobenem obdarovanju si ne velja od ust odtegovati, pa ti ni treba niti tule. Oziroma, vprašaj svojo sestro, koliko pričakuje, a ne? Ker v familiji se te stvari itak na tak način saldiranjo: toliko kot sestra pričakuje tvojega angažmaja, ga boš verjetno kdaj drugič pričakoval ti od nje, mar ne? Vendelina jr.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

26. jan 2010 10:49

Vprašaj sestro.

tulka

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

29. jan 2010 17:43

BRANKI lepo prosim beri na ZS. Lp jaša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti