Zdravja in ljubezni.
Sicer ne vem, zakaj mora človek zboleti, da ugotovimo, kaj je najbolj pomembno.
Vendelina jr.
Danes praznuje riba-ribica
Vse najboljše in najlepše, ter hitro okrevanje ti želim!

LP!
fakin712
Se pridružujem vsem ostalim in ti želim vse tisto, kar bi te osrečilo in povrnilo zdravje.
Pa veliko sonca v življenju ti želim!
tamala69
![]()
![]()
Želim ti hitro okrevanje in veliko sreče.
dh Želim ti največ zdravja, vse ostalo bo prišlo samo.
gajka
Hitro okrevanje in veliko pozitivne energije ti želim!
ursula-ce
riba- ribica, drži se in fajn okrevaj:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Veliko pozitivne energije in lepih misli - vse to delimo s tabo.
TanjaZdravja in veselja ob vseh lepih stvareh, ki te čakajo!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Naj se te dotaknejo vse naše dobre misli, da bomo ob letu osorej skupaj nazdravili lepši prihodnoti.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
