Vse najboljse, draga S. in cimprejsnje okrevanje!!!!
Kmalu te obiscem!
Nena
Nena-morje
Danes praznuje riba-ribica
Vse najboljše za rojstni dan.
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
vse lepo...
cheleste
Zdravja ti želim! Hitro okrevaj, ribica!
fresh
Vse najbolše in čimhtrejše ter čimboljše okrevanje
Roncolino
Sporočilo je spremenil(a) Roncolino dne 15. mar 2009 19:59:30
Hej, drži se, da bo vse po ta pravi poti šlo in veliko dobrega in lepega in najboljšega ti iz srca želim!!!!![]()
![]()
![]()
Ne daj se, riba-ribica!
LP
cervus Želim ti zdravje, hitro okrevanje in veliko ljubezni, cmok cmok cmok!
tumpika 
Kot so napisali že pred menoj... PREDVSEM PA VELIIIIKOOO ZDRAVJA!
Vse najboljše ti želim, predvsem pa veliko zdravja ![]()
![]()
![]()
Malo pozno, pa vseeno: vse najlepše, pa drži se!
Začetnica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
