Duhovni utrip

monki  

član od: 24.2.2006

sporočila: 35

tema odprta - 14. mar 2009 10:58 | ogledi: 1.633 | odgovori: 4

V petek zvečer 13.03. oz. že v soboto zjutraj okrog 00,30 (po oddaji Polnočni klub)je bila ena odaja na TV Slo1 o pravilni prehrani, govorila je ena gospa mislim, da iz Rijeke, ki pa je izdala tudi že knjige. A je to kdo gledal in mi lahko pove, kdo je bila ta gospa? V sporedu piše naj bi bila to oddaja Duhovni utrip??!!! Ujela sem samo še konec oddaje!

Prosim za pomoč!!

monki

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

14. mar 2009 11:08

poglej na internetni strani TVS, če ti noben od nas ne more pomagati. Mamamia

mamamia

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. mar 2009 11:09

Monki, poglej v arhiv oddaj RTV na internetu -  boš našla to oddajo in si jo lahko še enkrat ogledala.

http://www.rtvslo.si/

Klikni na "avdio/video" iz poišči - zdaj sem pogledala in videla, da je oddaja Duhovni utrip od 13.3. že na voljo!

Mojca

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

14. mar 2009 13:45

Živjo, nekaj podobnega sem videla te dni, vendar v drugem terminu. Govorila je o pravilni prehrani, ki te privede V CONO zdravja. Knjigo V CONI sem pa zadnjič nekje videla. Morda Vale Novak, ampak nisem prepričana. Gospa je bila zdravnica, pulmologinja, ki se je začela ukvarjati z zdravo prehrano. Če ješ po njenih napotkih tako preprečiš ali pa izboljšaš stanje večine kroničnih bolezni. Ona je razložila, da je to zato, ker v telesu ne prihaja več do vnetij. To je tistih 20% informacij, ki so ostale v moji glavi. LP kuharica Mici

monki  

član od: 24.2.2006

sporočila: 35

14. mar 2009 15:24

Najlepša hvala vsem! Sem našla kar sem želela. Saj vem, kam se moram obrnit po pomoč! Lepo se imejte, kulinariki! monki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti