Facebook

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

22. feb 2012 14:11

Tole vd007 si pa tko lepo napisala.

Dobrodošla

syu

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

22. feb 2012 14:35

Meni so se pred par dnevi na stran vštulili neki cerkvenjaki, ne vem, kako naj jih drugače imenujem. Zaenkrat so trije. Vsak dan, tudi  do 10x,  pustijo svoja sporočila na moji steni. Sporočil nikoli ne odpiram, ker niso prijatelji in niti ne vem, kako so me našli, ker jih nisem lajkala in tudi drugače ne srfam po religioznih straneh, da bi me lahko linkali. Pri drugih prijateljih jih nisem zasledila. Vsakokrat jih prijavim kot spam a se zaenkrat še ni nič zgodilo. Če bo šlo tako naprej, bom še FB zaprla. Potem bom imela res samo vas, kar seveda ni slabo.

 

Vanja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

22. feb 2012 20:12

Hudič je z njimi, ja :)

Commis débarrasseur

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

23. feb 2012 7:18

syu je napisal/a:

Tole vd007 si pa tko lepo napisala.

Dobrodošla



syu

 Ja, če mi je pa res lepo z vami tukaj . Pa še mož je vsak dan bolj presenečen nad mojimi raznovrstnimi stvarmi, ki jih dobi na mizo..in prav zadovoljen pospravi vse iz krožnika...pa še sprašuje " kaj bo pa jutr dobrega ?"

 

vd007

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 809

23. feb 2012 8:12

Verjetno se čudno sliši, jaz še vedno nisem na FB. Vsi moji prijatelji in jaz, se raje videvamo, počvekamo, dobro pojemo in popijemo... Osebno ne potrebujem računalniških prijateljev.

malaga

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

23. feb 2012 9:20

Ne sliši se čudno, ampak če imaš prijatelje in sorodnike na drugi strani luže oz. raztresene po Evropi, je pa zelo fino, da si lahko tudi na tak način povezan z njimi.

P.s. Navdušena nad Face Time aplikacijo

barbara

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

23. feb 2012 14:25

barbara9 je napisal/a:

 

P.s. Navdušena nad Face Time aplikacijo



barbara

 

Tudi jaz ne vem, kaj bi brez fejs tajma.

Takole mimo- nobene aplikacije za učenje slovenščine malčkov ne najdemo. A mogoče pozna kdo kakšno?

V bistvo je tako, kot knjige za najmlajše?

Vanja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

23. feb 2012 14:51

malaga je napisal/a:

Verjetno se čudno sliši, jaz še vedno nisem na FB. Vsi moji prijatelji in jaz, se raje videvamo, počvekamo, dobro pojemo in popijemo... Osebno ne potrebujem računalniških prijateljev.



malaga

 

Draga moja malaga, če bi se jaz lahko z mojimi prijatelji, raztresenimi po svetu, dobivala na kavici, bi to z veseljem počela, a je pot na različne konce sveta malce predraga, samo takole, za malo poklepetat. Tu imam tudi jaz svoje prijatelje, s katerimi se družimo in se preko fb sploh ne srečujemo (večina jih sploh ni tam gor). 

A za ohranjanje stikov z ljudmi, ki ji spoznavaš po svojih poteh po svetu in si z njimi želiš ohrnaiti stik, jih vprašati, kako so kaj, ali pa le spremljati, kaj se jim godaja in tu in tam pokleptati, videti kakšno njihovo fotko ali album, to pa ja ni tako zelo narobe? In nič ne vpliva na to, da se tu ne bi družila v živo s tistimi, ki so pač tu doma.

Jaz na fb gledam tako, da mi omogoča več stikov z veliko ljudmi, s katerimi bi že  navezane stike sicer izgubila ali vsaj zelo zredčila, obenem pa niti malo ne vpliva na to, da se tukaj in zdaj družim s prijatelji, ki so seveda zgodba zase.

Eno ne izključuje drugega, nasprotno, fb mi je kot dopolnitev. Pa še nekaj ljudi sem s pomočjo fb našla, za katere sem se zelo trudila, da bi jih po drugih poteh, a brez uspeha.

 

S pravo mero uporabe je tudi fb dobrodošla reč, vsekakor pa tudi meni ni všeč pretiravanje v smislu, da vsako svojo spečeno jajce fliknem gor ali vesoljnemu občestvu sporočam, da imam zjutraj odlično prebavo ....

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

23. feb 2012 17:20

Hvala Sashika, bom pobrskala po tvojih linkih.

Iščemo tudi "elektronsko" knjigo, ki bi imela poleg  slik živali, rastlin, predmetov itd., napisano kaj ali kdo je in zraven še izgovorjavo. Slednje zvočno, seve. Tako bi se  zraven učila tudi mamica, ki ji je na srečo to v interesu.

V angleščini je teh app-ov za i-Igračke kot smeti in precej dobrih je kar zastonj.

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti