Evo še mene....
lp goga
Sem ti oddala glas in vso srečo! :)
JannaaSem všečkala na obeh straneh :D
Petya Evo še ena, ki te je poklikala.Srečno in super zadevca.
Enako kot so napisale druge - obročke sem "všečkala", druga stran ne obstaja.
Tudi jaz
Lepi izdelki! Vso srečo![]()
![]()
!
Narejeno oboje.
sweets
Šokirana sem!![]()
Zakaj?
Commis débarrasseurKer misliš, da zbrišeš svoje podatke, oni pa jih lepo hranijo, kar je protizakonito!
siničkaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
