Zoisova štipendija

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

23. feb 2013 9:00

Kaj se čudite, nekaj se pa le mora poznati, ko imamo takega super ministra, nooooooo.  

Taisti je zatrdil, da se je v zadnjem letu dni v šolstvu dogodila le ena sprememba: zimske počitnice so spet v dveh delih. Ne vem, v kateri vzporedni državi on živi.

Se strinjam, to s štipendijami je še ena od poniglavosti te vlade. Žal ne edina, ampak ena od mnogih.

rimljanka

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

26. feb 2013 9:25

Žal nimaš pravih informacij. Izdelek prejšnje vlade nam je odvzel štipendije, obljubljal, da bodo višji otroški dodatki in nas potegnil za nos. Nabavil katastrofalno drag progrem, ki naj bi olajšal delo , v resnici pa je se je vse podaljšalo za pol lete, vsaj toliko smo mi čakali na odločbe. Poleg tega pa nam je še dodatek za velko družino vključil v seštevek dohodka tako , da so nas nas nadrsali na celi črti. Je izjavila tudi gospa na centru, da je bilo glede na poročanje to čisto zavajanje ljudi.

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti