Angelske karte

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. mar 2009 10:25

Jaz nekako sama na sebe pazim, tako da se s hitrostjo angelov ne ukvarjam preveč. Pa tudi sicer ne, sem bolj tiste sorte "uzdaj se u se i u svoje kljuse" ...

Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. mar 2009 10:37

Če bi ljudje znali poslušati svoj notranji glas, potem ne bi potrebovali ne angelov ne ostale transcendenčne pomoči. Če ni moči v tebi, je tudi od zunaj ne bo. No, meni je Vidoviti Milan nepresežen car in tole imam na favoritih in se splača vedno znova pogledati.... http://www.youtube.com/watch?v=-BAk74ee6_o&feature=r Vendelina jr.

neznan uporabnik

2. mar 2009 16:43

vsak ima svojega angela varuha,njegova naloga je da svojega varovanca pripelje do tiste točke ki mu je določena za prenehanje zemeljskega bivanja.torej angeli so.pa lep pozdrav. meni notranji glas pove gdaj sem lačen ali žejen. hmm Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 02. mar 2009 16:47:06

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

2. mar 2009 18:01

Vidoviti Milan je pa res prva liga Njega bi morali predpisovati namesto antidepresivov RadaJem

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 254

2. mar 2009 18:22

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

MYCHELLE je napisal/a:
Smešno, vendar res..Tudi jaz skorajda verjamem, da imam svojega angela varuha. Glede na vse kar se mi je dosedaj zgodilo..No,morda le upam, da ga imam.. MYCHELLE

 

Temu rečem malo drugače: Vsakokrat, ko se ti je kaj zgodilo, si zadevo brez pomišljanja vzela v svoje roke in naredila tisto, kar si morala narediti.  Večkrat kot ne, si se odločila prav in ker je bilo vse več ali manj intuitivno, brez velikega analiziranja, izgleda, da si imela srečo. Kar tako naprej.

[pika] Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 01. mar 2009 15:42:00
No, seveda verjamem v to. Vendar vam povem, da sem imela dosedaj kar nekaj hudih prometnih nesreč (ne zmeraj po moji krivdi)...in vsakokrat sem zlezla ven iz avta brez problemov. Avto pa, nikoli v voznem stanju. Ja, in imam pridna otročka. Zaradi vsega tega verjamem v angelčke.. No, seveda ni vse zlato kot se sveti.(Imam neozdravljivo bolezen, a se ne dam !) Sama menim, da je potrebno iz vsake grde stvari potegniti najboljše ven. lp MYCHELLE

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

2. mar 2009 21:22

Ma tale Vidoviti Milan je pa zakon! Waaau, sploh ga ne morem nehat gledat - saj angeli so lahko čisto v redu, ampak Milan - on pa raztura

Mojca

neznan uporabnik

2. mar 2009 21:55

vidoviti milan (malo pogooglajte) veliko je vidovitih,še več pa naivnih ki jih le ti ožemajo.blagor vsem ki verjamete v takšne bedarije.pa lep pozdrav. hmm

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. mar 2009 8:31

Mychelle, a ne bi bilo morebiti bolj razumno, če bi šla v šolo varne vožnje? Vendelina jr.

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 254

3. mar 2009 8:36

He-he ... MYCHELLE

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti