Kaj počnete, ko ne morete spati?
lenca, ajz tudi rabim izredno malo spanja, samo so noči, ko sploh ne spim.To zna biti problematično. Čeprav se mi zadnje čase ne dogaja več, po pravici povedano, prevetrena podstreha dela čudeže. Mi je pa ratalo zanimivo, ker zadnje čase malo bolj spremljam svoje spalne navade, ker sem čisto nedisciplinirana pri tem, kdaj hodim spat... Vstajam konstantno malo pred šesto čez teden, ko je lepo vreme, še prej, tam nekaj čez pet. Spat pa grem kakor kdaj. In zdaj se trudim, da grem spat vsaj pred polnočjo. Samo ko berem, v momentu pozabim, koliko je ura in zna biti takoj tam okoli dveh, treh.
Loni MakaroniKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
