Kaj počnete, ko ne morete spati?

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

23. feb 2009 13:38

najraje od vsega grem delat gobelin, včasih je treba pa tud kej zlikat, pa kej na računalnik poknjižit, ker se to ne da čez dan ker so otroci "pridni" in je treba vse kaj drugega ;-) ! zima13

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

23. feb 2009 14:44

juma je napisal/a:
Včasih, ko imam skrb , ali še pogosteje: en kup skrbi, se zbudim okoli 4. zjutraj in ni šanse, da bi lahko zaspala nazaj. Potem perem (stroj), obešam, likam, berem. Ah, tudi lase sem si barvala in si delal frizuro za cel teden. Ostalih glasnih stvari pa tudi jaz ne počnem, da ne zbudim ostalih.Vendy, kakšna, kakšna geo telesa imaš v mislih? Zgleda, da sem nekaj zamudilajuma
hehe, ne smemo povedat, ker bodo spet očitki frčali, da smetimo temo, je pa geometrijsko telo nepravilnih oblik, a zelo prilegajoče se tistemu, kamor ga je treba dat, da se keglove vaje delajo. Kapiš?

 

Jaz ne kompliciram. Vzamem en sanval (to se mi zgodi en kratna dva meseca morda) in spim, dokler spim. Zbudim se kot nova.

 

mamamia

mamamia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. feb 2009 15:29

Kul, saj moj želodec kakih velikih požrtij itak ne prenese, razen če ne bi hotela celega obiska preživeti v kakem špitalu. To pa ne. Zdaj samo še čakam na timetables pri EasyJetu.

Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

23. feb 2009 15:50

Loni je napisal/a:

Kul, saj moj želodec kakih velikih požrtij itak ne prenese, razen če ne bi hotela celega obiska preživeti v kakem špitalu. To pa ne. Zdaj samo še čakam na timetables pri EasyJetu.

Loni Makaroni

 

Moja znanka marca leti iz Celovca v London za cela dva centa plus deset evrov za neke stroške ....skupaj so ji s kartice odtegnili 10,22 evra. Se torej splača brskat

mamamia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. feb 2009 16:28

S katerim ponudnikom pa gre? Saj tako konkretno brskati še nisem začela.

A ima tudi prtljago že zraven vračunano? Pri mojem aprilsekm letu v London je to še najdražja stvar, ampak iz Londona pa ja ne mislim priti domov praznih rok.

Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

23. feb 2009 16:35

Jo bom vprašala, mislim pa da ja, ker hodi za en teden v  London, fant tam dela. Mislim,d a leti z Ryan airom.

Ti javim, kos e vrne z zdajšnjega 25-evrskega leta. Mamamia

mamamia

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

23. feb 2009 17:14

Velikokrat ne morem spati ponoči, takrat sem na internetu, rešujem križanke ali pa kaj poiščem na TV. Zaradi sosedov ne morem nič delati, da jih ne zbudim. Sem pa pred nekaj leti ob eni krasni polni luni ob 4 zjutraj čistila okna. Živim ob glavni cesti v drugem nadstopju. Avtomobil se je ustavil in izstopil je gospod, ki je začel vpiti:" Gospa, za nobeno stvar se tega ne splača narediti. Pridite no dol z okna!" Je revež mislil, da nameravam skočiti. Okna sem nehala umivati, da ne bi še kdo policije poklical, zato pa sedaj delam samo to, kar sem na začetku napisala. Mamamia, o tem Londonu bi pa tudi jaz rada kaj zvedela-prosim! Ko je Ryanaer letel še iz Brnika, sem plačala za povratni let v Berlin cca 25 eur. ursula-ce

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

23. feb 2009 18:01

Hm, je bila pa res čudna noč, midva nisva mogla zaspati do enih. lp, vanjatajnsek

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

23. feb 2009 18:06

Vanja ,če sta oba budna ,to ni problem ,malce posteljne telovadbe in je spanec takoj tu.Ampak kaj naj človek počne ,če en smrči drugi pa bedi...

lp goga

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

23. feb 2009 18:35

Kaj šele naj človeč počne, če nima kuglic? ursula-ce

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti