Kuharica v rubriki nlp-ja

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

tema odprta - 22. feb 2009 19:20 | ogledi: 5.266 | odgovori: 81

Dan! Me samo zanima, če je kdo gledal kuharico, neko angležinjo, ki je v eni izmed rubrik Nekega lepega popoldneva ob nedeljah?

Kakšna se vam zdi? Meni je katastrofalna.

Danes je popražla panceto, pe še vročo dala na solato, pa še omakco je nardila iz olja od pancete in sezamove omake in vroče polila na solat.

Pa zadnjič sem vidla, da čebule ne lupi, jo kar tako reže, pa česna tudi ne, ga samo stisne z roko, pa jajce - rumenjak loči od beljaka z roko.

No v glavnem, meni je prav ena packa, ko jo gledam. Je komu všeč?

Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

22. feb 2009 19:28

no ja , o tem bi se vrjetno dal razpravljat še pa še ...

za moje pojme so posnel tipično gospodinjo, ki se ne ukvarja s pravili, pranjem rok vsake 3min, ...

a si vidla kako ma nametena hladilnik, skrinjo, shrambo? ampak ma pa usega "boga" na zalogi ...

Veš kolk je takih na svetu ...

Drgač pa včasih naredi kšno fajn stvar ...

lp

Pitončica

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

22. feb 2009 19:38

Jaz se bolj na recepte osredotočam in jih rada prebiram. Gooey Chocolate Pudding bo zdaj zdaj na mizi Oddajo sem pa ujela samo enkrat, pa še to na pol, ko so že jedli:)

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

22. feb 2009 19:49

petkica hvala za link za recepte, bom vseeno še malo pregledala. Ne vem, meni se je na uč zdela prav neka leva kuharca. kot pri damjanu, ko kakšna pride in ne zna čebule narezat na drobno. No lahko da se motim. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

22. feb 2009 20:36

To ni še nič proti temu, kar sem 1x gledala na netu. Frajer je snemal sam sebe, ko je kuhal-pekel. Vse okoli razmetano do amena. Niti toliko mesta na pultu ni bilo, da bi jogurtov lonček odložil. Špica tega kuhanja je pa bila, ko si je šel roke umivat. Umivalnik katastrofalno umazan, pod njim pa wc školjka. In vse to je bilo v sklopu kuhinje: omarica, štedilnik, umivalnik, wc školjka.

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

22. feb 2009 20:54

Ok, priznam, sem že dvakrat gledala, pa mi punca na začetku sploh ni bila simpatična. Nekateri njeni recepti in postopki so mi čisto mimo (groza tisto z ločevanjem rumenjakov in beljakov, ožemanjem citrusov, katastrofa v njenem zmrzovalniku..). Ampak kakšen recept oz. ideja je pa tudi dobra. aby

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

22. feb 2009 21:02

Mene ne gane oziroma nisem ne navdušena niti bi oddajo kaj veliko kritizirala. Tu in tam pogledam, če že lenarim na kavču (kar je redko), se pa pozna, da gre za profesionalko od glave do pete in da dela všečno oddajo za tujo publiko. Mi pride naprej kot reklame za mehčalce in pralne praške, ki so čisto skregane z našim stilom življenja.

 

Se mi ne zdi tako napačna, mi pa deluje malce prisiljeno oziroma naštudirano, a je to normalno, ker je pač profesionalka in ne ena od nas, ki bi se smukale po kuhinji.  Ima tudi kakšno sprejemljivo idejo.

Da pa je trernd, da se vse dela z rokami in packa naokoli, je pa jasno, saj so se vsi naveličali streilnih kuharskih mojstrov. Kdo ve, kaj bo čez nekaj let?

Mamamia

 

mamamia

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

22. feb 2009 21:05

Moram res naslednjič gledat, da vidim to packanje:) Če je podobno Oliverjemu, bom gledala samo enkrat . Ampak, če je nekdo Anglež, še ne pomeni, da ne zna kuhat. Med tecepti zaenkrat nisem našla fižola za zajtrk. Je pa res, da sem do sedaj prav na Otoku jedla najbolj fuj hrano.

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

22. feb 2009 21:08

meni je bil pa oliver james fajn, to moraš pa pol res videt, če ti oliver ni všeč petkica. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. feb 2009 21:45

Zakon tole z nebesi in peklom, Vanja. V vsakem hecu je zrno resnice pravijo, tule je je za cel žakelj.

tulka

Sporočilo je spremenil(a) tulka dne 23. feb 2009 14:55:58

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti