Petkica, polnočni klub bo prava izbira za likanje pred ekranom. Sem do sedaj gledala ene tri oddaje (po računalniku), pa sem lepo umirjeno likala. Priporočam!
mamaF - Mojca
Trenja ali kaj s crnkovičem in podobnimi
Jonas ni tiho
http://twitter.com/milijonar
mamaF - Mojca
o cem je pa slo? a ve kdo kdaj bo kaka ponovitev? :) zdaj pa se mene firbec...
ycrna
verjetno se da posnetek pogledati na poptv.si;)
matilda
| mamaF je napisal/a: |
| Petkica, polnočni klub bo prava izbira za likanje pred ekranom. mamaF - Mojca |
| petkica je napisal/a: | ||
|
Jaz pravkar gledam: http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/trenja
Atina Ycrna, boš dobila tule http://poptv.si/
ali tule http://24ur.com/tv-vsebine/
Je bila oddaja o tem, kaj so slovenski "slavni" pripravljeni narediti za svojo "slavo" (objave v trač revijah, škandali .....) - in potem so eni "modrovali", drugi pa še v Trenjih delali reklamo zase
mamaF - Mojca
No meni se zdi Crnkovič med normalnimi, Požar, Murko in ta par pa so čez les. Ne vem kako bi se drugače izrazila.
muca1
| mamaF je napisal/a: |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
