Pomladni oblačilni report

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. feb 2009 11:23

@tigris: Tista črna stvar od pevskega zbora je blazno uporabna. Skrajšano lahko kombiniraš z dolgimi pulovri na V izrez - in prcej močnih barv. In potem za piko na i si okoli bokov zavežeš črn šal. Narediš en vozel in to je to. Prav ljubko poudariš trebušek in daš eno dodano vrednost krilu (in kar naekrat tisto krilo ne zgleda kot nekaj iz pevskega zbora) In imaš zraven lahko od salonarjev do balerink z gumijastim podplatom in s tako izvedbo se boš v marcu in aprilu prebila skozi marsikaj. Kupiš najbolj plastičnega (ker se ne mečka in najbolj drži) za 5 EUR, pa glej, da boš kupila najdaljšega. Sama ravno ne znam nositi šalov okrog vratu, ampak okoli pasu in bokov pa takoj kaj zavežem. Tusi namesto pasu na trenčkotu kombiniram s šali. Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. feb 2009 11:30

spagon je napisal/a:

ZAČETNICA je napisal/a:
Se lahko pohvalim kak lep trenček mi je moj kupil v jesen za rojstni dan????Takega bež fajn prepasanega, najlepšejšega...Začetnica

Lepo!! Glede na to da mam drug teden rojstni dan, lahko predlagam kaj takega tud mojemu dragemu!

saša [muca]
Ej moj ga je kupil v Zari za 60 €, so meli tudi za 90 pa 150 ampak meni je bil ta zelo dobro krojen, kvalitetno sešit, itak pa jaz ful pazim stvari in mislim da bo dovolj dolgo zdržal. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. feb 2009 11:32

Vendy te pa moram skregat sem te lepo prosila, da me obvestiš po zs ko bo ta tema, ti pa si pozabila! Še dobro, da mam spagon... Evo koliko strani sem zdaj morala nadoknadit. Če te kaj tolaži vem za način, da se mi oddolžiš... Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. feb 2009 11:33

Spagon, jaz te nekako bolj "vidim" v rdeče ali pa fuksija roza..... Lady beginner, sem imela to v mislih, ampak si se potem spet na forumu javila in sem mislila, okej lady je ponovno na položaju in je končala svoje zdravstvene stvari in skratka, sem mislila, da imaš pregled nad dogajanjem.....Sorči. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 05. feb 2009 11:35:44

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. feb 2009 11:36

Spagon, meni je tudi to všeč!!!!!!!!!!!!! (jaz sem obsedena s plaščki in podobnim)... Sam v kaki drugi barvi. Za moj okus rumena le v dodatkih, še bolje čevljih kot pa na tekstilu. Se tako težko ujame s tenom kože... lidka [sonce]

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

5. feb 2009 11:38

Vendy rdečo še nekak sprejmem. Roza pa no way, bom kot Blondinka s Harvarda

saša

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. feb 2009 11:41

Ja ta teden še je bolj tako. Kot sem napisala s polno paro začnem v ponedeljek komaj. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. feb 2009 11:42

spagon kaj pa turkizno? Začetnica

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

5. feb 2009 11:46

Uh..kaj pa vem...jaz mam rada rumene, pa zelene, pa oranžne pa take zadeve. Ponavadi sem čist nesrečna pozimi ker je vse črno, sivo in rjavo. Saj pravim, ko sem si kupila rumene balerinke (take da narediš pentljico okrog gležnja juhu) sem si polepšala mesec, ne samo dan

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti