Spagon, seveda je še kak drug šoping, imajo dva outlet centra na obrobju. Se veselim, pa kadarkoli bo že!
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5
Pomladni oblačilni report
| spagon je napisal/a: |
Ja Začetnica, saj ni fora a so kavbojke nove al stare, glavno je KAKO jih nosiš ane? [jezik] saša [muca] |
| katka lopatka je napisal/a: |
| Spagon, seveda je še kak drug šoping, imajo dva outlet centra na obrobju. Se veselim, pa kadarkoli bo že!
|
| Issi je napisal/a: |
| Ok, kostime za službo kupujem načeloma vsako leto, kavbojke imam pa stare nekaj let. Me vzamete s sabo na kavo? Sem premislila; nazadnje sem kupila kavbojke pred tremi leti. Je to dovolj staro? Pleaseeeeee! Issi |
Issi, mislim da bo šlo, samo da mi ne prideš postrižena na paža... ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A slučajno rabite šoferja za Zagreb? Se kar dobro znajdem...
jass
Ne Tulka, tudi tu nisem po modi
Paža pa ne! Imam kar raje svoje dolge skodrane lase.
Issi
Punce, pa kaj ste spet neredile iz res dobro zastavljene teme? Res se vse sfiži tukaj...
Jaz bi šla tudi v Zagreb! Me vzamete s sabo? (Joj, zdaj se pa že vsepovsod štulim zraven)
Atina Atina, tukaj se itak vse štulimo zraven
.
jass
| lidka je napisal/a: |
| Meni so pa vsi pre-ozki, ničesar ne zapnem... : ( še s čevlji imam probleme, ker so mi ozki... lidka |
| katka lopatka je napisal/a: |
| Lidka, pa še hlače "not zabasat", brez, da se gubajo - ZF! |
Ooo, pa še kako dobro poznam to... pa sem XS varianta
noge pa nabite kot vol ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
