| spagon je napisal/a: |
Začetnica a naročiva skupaj? Jaz bi namreč mela od Urban Decaya maskaro. Big fatty one |
Pomladni oblačilni report
Začetnica je še kaj placa, meni je bilo na Dunaju z vami noro dobro.
gianja
Placa bomo naredle kolko bo želja. Jaz prevzamem štajerski konec, katka pa lj. Te obvestim, ko mi bo katka kaj več povedala.
Začetnica
Kdaj bomo pa šle na sarajevske čevapčiče?
gianja
To pa se z mamamio poveži.
Začetnica
Gianja pa še to povej, če te slučajno denar tišči, da bi se samo potepala...
Začetnica
Dokler še nimamo otrok, bomo uživali, a ne. Pa saj veš, kje sem zaposlena, vlke plače.
gianja
| gianja je napisal/a: |
| Pa saj veš, kje sem zaposlena, vlke plače. gianja |
A kombija rezerviram???
jass
| jass je napisal/a: |
| A kombija rezerviram??? |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
