Pomladni oblačilni report

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. feb 2009 21:17

Ta krema za hemoroide je tak quick save zadeva na modnih revijah. Še nisem prakticirala, nevem kak dolgo drži. Probaj pa poročaj. Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. feb 2009 22:16

Jasno, tista krema je zakon (to več-ali-manj isto prodajajo kot quick saver za podočnjake, samo v mnogo manjših količinah). V času, ko sem sama še kak služila študentski dinar in kakšno oblekico z revijami, je bilo ostalih krem bolj malo in sem jo kupovala v lekarni tisto v veliki roza škatli. Zdaj pa tiste v diskretnih belih tubicah..... Čeprav tisto "jaz pa se ne pudram, to je čisto out".....draga moja, a se spomniš karakterja od Dolly Parton v Jeklenih magnolijah, ki pravi "there is no such thing as a natural beauty....that thing does not exist". Kar pomeni, daj no, ne živi v iluziji, da si v natur izvedbi najboljša (naj ežoj kar fantazira o izvedbi izpod tuša), ga ni čez barvice..... Tudi, je ni kože, ki bi brez podlage dobro prejela barvice. Mora biti nekaj pudrske teksture na koži (tekoči puder pozimi, tenirana krema poleti - to je samo hidratantna krema, v kateri je namešan tekoči puder). Da ne govorim, da so tile tekoči pudri super stvar kot zaščita pred smogom, pa še vlago v koži zadržujejo. In pač, dokler "se ti ne boš pudrala, ker to je čisto out", bo imel tvoj soprog celo legitimiteto za artikuliranje tiste štoraste paralele s pando. Nevertheless, podočnjaki niso samo pigmenta stvar. Podočnjaki kažejo na to, da se nekaj narobe kažejo v urinarnem sistemu in bo čez nekaj let udarilo ven. Jaz bi bila na tvojem mestu pozorna. Vendelina jr.

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

24. feb 2009 6:47

Poskusi z obkladki- hladne vrečke zelenega čaja imajo kar dober učinek.

LP, V.

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

24. feb 2009 8:09

Mogoče pomagate še meni z nasvetom. Tele tenirane kreme.....nikakor ne znam izbrati pravega odtenka. Sem svetlolasa (barvani lasje), koža dokaj svetla, malo pegasta, vendar poleti prav lepo porjavim. Prosim za vaša mnenja, katero tenirano kremo naj izberem? Nekaj sem sama poskušala, pa se mi je zdelo, da to nisem jaz, peg pa žal tako ne morem v celoti prekriti (kar bi najrajši), ker mi definitivno niso všeč. lenka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. feb 2009 8:21

No še mene zanima, če je kak domač pripravek ali fora, ki bi pomagal posvetliti zobe in čimmanj poškodoval sklenino. Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

24. feb 2009 8:24

Tonirana krema ti ne bo prekrila pegic, na žalost. Je pa tako, da pudri in kreme so drugačni in v drugem odtenku za zimo, in v drugem odtenku za poletje. Jaz sem sicer našla tonirano, ki jo uporabljam skozi celo leto, ker so mi pudri pretežki in preopazni, ne maram neke "maske" na obrazu. (sama uporabljam Chanel znamko, z njo sem zadovoljna, res je, da stane malček več, uporabljam jo pa 11-12 mesecev. Vsak dan, torej se računica izide. Pa tole porabo spremljam že 4 leto). Odtenek najboljše, da preveriš v kaki drogeriji, kjer ti bojo predstavnice pomagale. lidka [sonce]

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

24. feb 2009 8:57

Začetnica probaj z oljem čajevca. Jaz imam tistega od Justa. Mal si ga dam med zobno pasto ko si umivam zobe. Kake dvakrat na teden. Sicer je okus je okus bolj tako tako, ampak men se zdi da pomaga.

Slišala sem tudi da pomaga soda bikarbona, kako je s tem pa ne vem, nisem poskusila.

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. feb 2009 9:08

Vilina, jaz imam tudi pegice in sem ponosna na njih. Se mi zdijo blazno seksi. Pa Nicole Kidman jih tudi ima. Sicer se do tega spoznanja (da smo lepe in seksi na splošno) pride na dva načina: a) domači nam to ves čas sporočajo, ko smo majhne punčke (zlasti so za take stvari očetje, tiste, ki imamo luksuz, da imamo superočije vemo, kako so nam očiji razlagali, da smo najlepše in sploh brez napak in kako nam je to pomagalo, da smo se prebile čez komplekse, ki so v vsakem primeru prišli) b) da ti to, da si lepa in seksi sporoča moški, ki te ljubi (če ti tega ne sporoča, pač nisi s pravim) In potem čez čas taka sporočila akceptiramo. Hočem reči, Vilina, nekaj se da poudariti in izboljšati s kremo in pudrom, ampak kozmetika ima omejitve. In tudi, s kozmetiko se ne da radirati in zakrivati nekaj, kar obstaja. če imaš pegice, jih imaš in izvoli to akceptirati. Jaz bi šla pri mejkapu v drugo smer - in glede na to, da sem sama malo pike nogavičke, verjemi, da deluje - jaz bi jih še poudarila in to z rdečilom za lica (blusher) To je blazno enostavno: - naneseš si puder/tonirano kremo na obraz - potem se nasmehneš in z velikim čopičem naneseš blusher na ličnice (tam, kjer je ličnica v nasmehu najbolj izbočena, tam greš s čopičem v krogih okoli) - to kombiniraš z eyeshadowsi barve zemlje in šminko barve karamele/medu/lososa.... Pa se javi in povej, kako ti tole funkcionira, okej? Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 24. feb 2009 09:18:05

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. feb 2009 9:18

Meni so tudi pegice seksi, tako da jih ne skrivajte. Daj povej spagon kje ti ta Just dobiš? Začetnica

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

24. feb 2009 9:48

Ma to kupim pri eni ženski, ki prodaja samo na domu. Mislim da se drugje ne da kupit. Imam pa že full stvari, ker so mi res všeč in mi zelo ustrezajo: šampon, kremo za obraz, milo za umivanje obraza, eterična olja, deodorant, mleko za telo... Je pa še kar drago, sam se splača.

 

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti