O Dio mio!!!
Noro lepa torta!
Čestitke!
Jelenckova
Moja prva torta iz tičine
tole pa res komaj verjamem da je tvoja prva torta.super.
njofra
Res čudovita torta!! Verjamem,da je tudi zelo dobra!!
Lp
thugica
Božaaaaaaansko lepa tortica!!!!
Vse čestitke!!!!!!!
Uuuuuuuuu hardcore!!! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jaz sem pa na stopnji ko se ubadam čokoladnim oblivom in skačem do stropa če zgleda vsaj približno normalno ![]()
![]()
Čestitam, zelo lepo!!!
sašaA si prepričana, da je prva????
Krasno!!!
Atinasvaka čast .... ni drugih besed
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Krasno!!!!! Blažu pa vse najboljše!
Če nisi slaščičarka po poklicu si zagotovo zgrešila poklic! Pa kar tako naprej.
špelči
Prekrasna stvaritev - vse čestitke mamici in vse najboljše sinku


Zelo lepooo. Blažu pa še veliko tako lepih in sigurno tudi dobih tort. ČESTITAM OBEMA!
tadeja 13
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
