| mamamia je napisal/a: |
No, če je prva takšna, kakšne bodo šele naslednje. Kako že gre tisto - Kdor zna, zna. Ne glede na gnetenje plastelina v otroštvu - jaz sem ga tudi, samo kaj je nastajalo...
Ti nam še kar pokaži, kaj bo še nastajalo izpod tvojih rok. In da se ne zgubi vse to, zakaj ne narediš albuma, pa je na Kul vedno na ogled, kaj pripraviš?
Mamamia
mamamia |
Moja prva torta iz tičine
Hmm, kaksne so to abstraktne?
http://tromedycakes.com/mediac/400_0/media/DIR_122/ds
http://www.aboutthecake.com/169c5dea0.jpg
proxima, take, bolj ali manj.
Malo smetim temo, oprosti KatarinaK!
kozamurnik
Huh, se Picasso bi jih bil vesel.
Jaz sem pa ravno vceraj hotela smetit temo o porcelanu s Picassovimi krozniki, pa potem nisem imela casa iskati linkov...:)))
lp, proxima
| kozamurnik je napisal/a: |
| http://tromedycakes.com/mediac/400_0/media/DIR_122/ds$20cake.JPG http://www.aboutthecake.com/169c5dea0.jpg proxima, take, bolj ali manj. Malo smetim temo, oprosti KatarinaK! Nič oprosti, torte so zame torte, vse je umetnost, pa taka al drugačna. kozamurnik |
Evo pa je že sobota in tao je nastalo malo prej. no pol se bom pa ob priliki lotla še album uredit.
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/ Katarina,račke so tudi iz tičine?Si pa res mojstrica.Vse pohvale!!!
renata69 http://renata69.moj-album.com/
| renata69 je napisal/a: |
| Katarina,račke so tudi iz tičine?Si pa res mojstrica.Vse pohvale!!! |
Ma ta torta je pa tako enostavna, samo idejo človek rabi. je samo oblečena v tičino, pol pa gor rački, pa malo z masleno kremo al pa čisto na koncu z smetano, pred postrežbo.
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
