Vse pohvale za čudovito lepo torto.
Dipsi
Moja prva torta iz tičine
hvala za vse pohvale. Torte na žalost več ni. smo jo že pojedli.
po poklicu nisem slaščičarka. No torte sem že pekla, ampak s tičino je pa ta prva. No kmalu bo ratala še ena, ker ma tudi ta starejši sin ta mesec rojstni dan.
še enkrat hvala za vse čestitke.
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Si mi naredila lušte. Se bom mogla še jaz tega lotit. Krasna je!!!!!
lp Saša
![]()
![]()
Prekrasna tortica
Evo taka je bla pol, zdej je pa ni več.
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/ katarinak - vse čestitke tudi od mene - tebi za torto in Blažu za rojstni dan (ki ima mimogrede danes tudi god, če ne veste).
Čudovita torta!


teddy
Zelo si se potrudila, ful lepo, čestitam!
Pa vse najboljše Blažu!
Prekrasno, prečudovito!!!
Pa je res prva? Res komaj verjamem.
Jaz sem še veliko kilometrov za tabo, saj niti do ticine ne morem priti.
| teddy je napisal/a: |
| katarinak - vse čestitke tudi od mene - tebi za torto in Blažu za rojstni dan (ki ima mimogrede danes tudi god, če ne veste).
Čudovita torta!
|
| Zdenkica je napisal/a: |
| Prekrasno, prečudovito!!! Pa je res prva? Res komaj verjamem. Jaz sem še veliko kilometrov za tabo, saj niti do ticine ne morem priti. |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
