Organizacija piknika

Kvaksi  

član od: 2.2.2009

sporočila: 1

tema odprta - 2. feb 2009 10:37 | ogledi: 4.243 | odgovori: 8

Živjo,

Poleti načrtujevao poroko. Ker bo celotna družba mlada (eni po letih, dugi pač po srcu) sva se odločila, da bova "ohcet" naredila v obliki piknika... Ideja je sicer super, ampak to je tudi vse kar imava (razen prostora seveda)... Sedaj sva se znašla pred problemom: koliko mesa na osebo morava naročiti, koliko zelenjave, pijače, solat... ? Poleg tega bi nujno potrebovala nekoga, ki bi vse to tudi okusno pripravil. Ima kdo od vas izkušnje s čim podobnim?

Zelo bi bila vesela vaše pomoči in vseh dobrih nasvetov, kontaktov oseb, ki se jih da "najeti" za takšne dogodke...

Že v naprej hvala za odgovore...

LP!

Živa

Kvaksi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

2. feb 2009 10:40

S katerega konca domovine pa si? Da ti ne bi priporočali koga s Štajerske, ti pa si na Gorenjskem?

Če boš najela ekipo, potem se bodo oni tudi ukvarjali s količinami - ti boš le povedala število oseb in dogovorili se boste o jedilniku, ostalo je njihova skrb.

 

Mamamia

mamamia

Kvaksi  

član od: 2.2.2009

sporočila: 1

2. feb 2009 18:37

Živjo... Hja, piknik bo v okolici Kamnika, tako da načeloma tudi kdo s Tuhinjske doline še pride v poštev... :) Kvaksi

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. feb 2009 19:07

Kvaksi, mi smo imeli ohcet a-la piknik na Križu, vso hrano je zrihtal en gospod iz Kranja, bilo je huuudo dobro in po našem okusu - karkoli smo hoteli, od nore izbire solat, rib, klasike za piknik (piščančja bedrca, čevapčiči, pleskavice)... cena pa zelo ugodna. Če te zanima, mi piši na zs, pa ti dan njegov telefon. Uredi lahko tudi vse v zvezi s pijačo.

tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. feb 2009 19:08

Aja, pa pripelje lahko tudi pomagače, da ti ne bo treba misliti še na to...

 

Pa še nasvet... poskrbi za streho v primeru dežja... ne bo ti žal :)

tulka

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

2. feb 2009 20:50

Jaz tudi sanjam o takšni poroki. Če bosta vprašala v kakšni gostilni, vama bodo znali povedat kako in kaj. ja ceneje vaju bo pa zagotovo prišlo, če bi koga dobila, ki dela te stvari ob službi. Upam, da vam bo uspelo kot sta si zamislila. pe3ca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. feb 2009 20:51

Čakaj, pa na Kamniškem in Gorenjskem je malo morje gostiln, ki imajo prostore za piknik in gostince, ki to naredijo - in imajo tudi zadosti pohištva in pokritih prostorov in šotorov in napušščev, če, nedajbože začne deževati....Pa to isto ti naredijo tako v kamniških termah kot v tistem penzionu, kjer drugače organizirajo paintball (izvoli razrešiti marketinški rebus). Saj lepo, da si sladko vznemirjena ob dogodku, ampak ne bo treba tebi šteti mesa in delat pleskavic in čevapčičev, znajo gostinci to čisto korektno narediti. Vendelina jr.

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

3. feb 2009 11:22

poglej malo na stran "najina poroka" - tam je tudi forum in boš verjetno več uporabnega dobila tam....lp roznik

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

3. feb 2009 12:25

Predlani sem bila na poroki, po kateri je bil nekakšen piknik kar ob cerkvi pod lipo. Gostitelja sta naročila catering, kar je najboljša varianta za veliko gostov. Hrana je bila ves čas topla in tudi sveža. Za 200 gostov je je bilo ves čas dovolj. Najboljše je, če pokličeš par gostiln, ki se ukvarjajo s tem. Verjetno boš kakšno našla tudi na netu. Kozmeja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti