Pri nas v Celju ga je zapadlo že veliko
Kaj pa pri vas![]()
ursula-ce
Pri nas v Celju ga je zapadlo že veliko
Kaj pa pri vas![]()
ursula-ce
![]()
Pri nas prav nagravžno dežuje
Jaz nisem otrok, pa se veselim sankanja ![]()
![]()
![]()
| spagon je napisal/a: |
Jaz nisem otrok, pa se veselim sankanja [joj][:P] |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.