Nola, mi jo imamo čisto majčkeno na vrtu. Zacvetele so prve trobentice in zvončki se resno pripravljajo, da jim sledijo.
barbara9Ju-hu, sneži!
Tudi pri nas je prava pomlad, čeravno malo hladna. Sonček sije, zvončki so pokukali na plano, prve trobentice so zacvetele. Juhuhu!
Kyara Tudi jaz se veselim pomladi, ampak zime pa vseeno ne bi še zamenjala. Upam, da nas bo še kaj obdarila.
limonca26
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
