Namestitev mozille

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

tema odprta - 27. jan 2009 14:00 | ogledi: 1.217 | odgovori: 4

Namestila sem si brskalnik Mozilla firefox in pojma nimam, zakaj mi noče zadeve odpreti. A ima mogoče kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bilo narobe.

 

Hvala in lep (čeprav ni lep) dan

rrr

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

27. jan 2009 15:25

Ja, ikono mi je naredilo in potem, ko hočem npr na kulinariko, mi javlja, da je zveza vzpostavljena, ampak kulinarike pač ne odpre in tako je z vsem karkoli hočem odpreti.

Siceer sem čisto fino shajala samo z IE, ampak par dobaviteljev mi pošilja po novem cenike po meilu in ko ga hočem odpreti, me preusmeri na mozillo in smo tam

rrr

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. jan 2009 16:36

Te Mozilla na začetku vpraša, če želiš, da postane tvoj privzeti brskalnik? Mogoče je pa finta v tem, da si po nesreči kliknila "ne". Samo ugibam... Mogoče bi pa pomagalo, da greš med "Vse programe", Mozillo izbrišeš in jo potem še enkrat namestiš. Morda se ob prvem nameščanju niso namestile vse komponente, pa zato ne dela prav. Upam, da ti bo uspelo. mamaF - Mojca

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

27. jan 2009 16:39

Jaz ti pa priporočam, da si raje naložiš googlov crome. Je veliko hitrejši, kot mozilla in explorer in meni osebno boljši. Imam pa vse tri in tudi luno, da ne bo kdo mislil, da na pamet govorim. lp Saša Sporočilo je spremenil(a) Basti dne 27. jan 2009 16:40:39

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti