Gesla in kode

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. jan 2009 10:28

Z darling imava podoben sistem. Ker pa moram po službeni dolžnosti vsak mesec zamenjati tri vstopna gesla, jih delam po miselnih vzorcih. Ki jih držim en mesec v glavi, potem pa čimprej pozabim (no way, da bi jih še kdo vedel). Neodvisno od tega sem do sedaj uspela zezniti kartico na bankomatu, ker je bil pin preveč enostaven in sem v ponavljanj ene te iste cifre fulala.... in sem potem tri tedne imela kartico brez pina in ugotovila, da je to blazno vzgojno in varčevalno, ker človek tako porabi bistveno manj denarja. In ko sem spet dobila pin, mi je bilo kar malo žal. Si pa mislim takole: kdor je kolikor toliko organiziran, bo pine pozabil manjkrat, kdor je zmeden in bi še sebe kje pozabil, jih bo pač pozabil večkrat. Samo, za božjo voljo, ne nosite listka s pinom v denarnici - saj vem, da se bo marsikdo nasmejal, ampak pri večini kraj kartic so bila navodila za uporabo zraven..... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti