Samo malo korajže

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

23. jan 2009 8:16

pozdravljena tam dol v vročem poletju. Imamo sorodnike tam dol (v Melbournu in sydneyu) in ko smo imeli po novem letu najbolj mrzlo vreme ste imeli vi najbolj vroče in smo gledali slike kako ste se hladili v bazenih... komaj čakam poletje kleo

kununurra  

član od: 23.1.2009

sporočila: 1

23. jan 2009 15:32

G`day Tara, maid! Se vidimo novembra v Planici v Melbnu z enim slovenskim bendom. By the way, lahko bi napisala kak recept v zvezi ovčetine, kenguruja ali pa kar pečene solate, kot priloga bi lahko bila "tara" - vrsta sladkega krompirja. No, ker "barbaque" že vsi poznajo. Iz katerega predela Melbna pa si? Have a nice day.... kununurra

solan  

član od: 13.12.2008

sporočila: 28

23. jan 2009 20:34

Tara, dobrodošla med nami zasvojenci, tudi jaz sem imala težave glede prijave na kulinariko, redno sem prebirale recepte,kuhala po njih,vsak dan sem pogledala, če je kaj novega, ampak poguma pa ni bilo. Vendar, ko pa rabiš tudi sam pomoč si pa prisiljen se vpisati, da dobiš nasvet od članov.Tako vsa obe na začetku in upam, da bova tudi midve izbrali pogum, da objaviva kakšen recept. Lep pozdrav v Sydney. solan

Tara*  

član od: 21.1.2009

sporočila: 4

24. jan 2009 5:39

Saj meni je tudi zima všec,veliko snega soncen dan in slišim škripanje snega pod cevlji ampak ko pomislim na mraz me pa vse mine.Pri nas ne pride dostikrat do -2 ponoci,podnevi pa tam okrog 9-12in to je za nas res mraz.Je pa zelo vetrovno in tisti veter ti pride prav do kosti.Ponavadi so zime deževne,sedaj imamo pa sušo,tako da so suhe še kar precej let.Kuham kar je hitro narejeno,ko se mudi drugace pa vecina slovenska kuhinja. Spomini bodo pa z vami še kar dolgo.Pri meni je bila pred tremi leti moja prijateljica z možem in še sedaj sanjata o Avstraliji.Me veseli da vam je bilo lepo (ker sem pa iz Melbourna bom parekla da bi vam bilo tu še bolj všec) Jaz sem pa mislila da je tole slovenska spletna stran.Mogoce bom pa res šla v Planico,da se srecam vsaj z eno clanico s kulinarike. Solan upam da imaš prav,samo da ne bova zbirali pogum tako dolgo kot sva ga za prijavo.Hvala za spodbudo. Želim vam lep ceprav deževen dan Tara*

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

24. jan 2009 8:16

Tara*, saj je slovenska, ne geografsko, ampak drugače, pa vsi drugi so tudi dobrodošli. Pozdrav tja dol.

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti