U, zdja pa samo še kokos manjka. Saj se je res že malo prahu gor nabralo ![]()
Osebni trener
Če bi imela tak esponat doma, bi mi bila verjetno edina rekreacija brisanje prahu z njega. Verjetno res rabimo nekoga, ki nas komandira.
Loni, ti hodiš zjutraj pred službo tečt? Meni se to nebi izšlo, preveč rada spim!
K
Z eksponatom nisem mislila kokos (ko sem govorila o prahu).
Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 22. jan 2009 10:58:35
Hm, kdaj smo pa nehali pisati o kroglicah? smrk, eno mojih najljubših branj.
Sicer so pa vaje za presredek (Keglove vaje po domace) silovito koristne tudi za tipcke, zlasti za tiste, ki imajo v spodnjem stuku razne tezave (in to so - seveda izvzemsi tiste, ki imajo eno izmed mnozic organskih okvar - v glavnem taki, ki jim ne dela telefon med glavo in ticem).
Le da so moski malo (vendar ne povsem!) anatomsko prikrajsani, kar se primernih lokacij za vlaganje kroglic tice, hihi...:))))))
Vive la France, vive la difference..:))))))
lp, proxima
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
