V čem kuhati kavo na indukcijski plošči?

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

26. jan 2009 15:48

Haj! Mene pa zanima, če katera mogoče ve kje kupiti kofetjero ki se priklopi na elektriko. lp valči

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. jan 2009 17:22

V oni fensi kafetarnici v stari Ljubljani definitivno, samo verjetno jih imajo kje ceneje, oni so kar dragi, že če primerjam cene navadnih kafetjer. Znamke Bialetti, seveda, za moje pojme predraga.

Mislim, da jih je imel tudi Merkur oziroma Big Bang. Drugače sem jo pa ravno pred kratkim videla pri italijanskih sosedih v COOPu za nekaj čez 20 evrov (Clatronic).

Loni Makaroni

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

26. jan 2009 18:54

Pozdravljene! Malček bom zašla s teme pogovora, ampak bo govor še vedno o kavi, tako da... Vem, da je o tem že bilo govora, vendar me zanima, kako se kuha kava v kafetjeri. Ker, namreč, letos sem bila na smučanju v Italiji in je med posodo bila tudi kafetjera. Pozabila pa sem, da sem tukaj že brala kako in kaj se kuha. Hvala! Moycaa

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

26. jan 2009 19:00

V spodnji del naliješ vodo do oznaek, v zgornjii del daš kavo, ki je temu mnamenjena 8bolj grobo je melta), priviješ zgornji del na spodnjega. Ko se oglasi piskanje, je kava gotova. Spodaj je voda vrela in ustvarila nadpritisk, ki je potem omogočil, da je šla para/voda skozi luknjice v posodici s kavo, skozi kavo (ob tem so se v vodi topne snpovi izločile in potovale s kavo) v zgornjo del. ko vode zmanjka, se posoda oglasi z žvižganjem.

 

rimljanka - zasebno mnenje

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

26. jan 2009 19:50

Moycaa, poglej tule je razložen princip: http://en.wikipedia.org/wiki/Moka_pot Ker kafetjere, ki jo omenja Rimljanka (in piska, ko je kava gotova)ne poznam, dodajam še, da pri vseh mojih kafetjerah slišiš le glasno brbotanje kave, ko se je le-ta nabrala v zgornjem delu. To je znak, da je treba kafetjero odstaviti od ognja, sicer se brez potrebe pregreva še naprej, zoprna posledica pa je stopljeno gumijasto tesnilo na zgornjem delu in v najslabšem primeru uničena posoda. Kava mora biti pa res malo bolj grobo mleta, da se v pari ne "zbije" v neprodušno gmoto in da lahko para nemoteno potuje skozi kavo v zgornji del. mamaF - Mojca

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

27. jan 2009 5:59

Katarina K je napisal/a:
lahko samo vprašam, da kakšne prednosti pa sploh ima indukcijska plošča od navadne steklokeramične. no jaz itak nimam dinarčov, da bi si privoščla indukcijsko, pa za komplet novih loncev in posod tudi ne, pa me vseeno zanima, če bomo kej našparali in se odločili za nov nakup. hvala za odgovore. Katarina K

 

Tudi mene je zelo zanimalo, kakšne so prednosti indukcije. Ker pa brez plina ne moremo (prepogosti napovedani ali nenapovedani  izpadi elektrike na našem koncu) štedilnika ne morem zamenjati. Sem pa zato izkoristila priliko, ko je bil v akciji koharček z eno samo normalno veliko kuhalno ploščo. Takrat je stala borih 39 €. Pa še prenašam jo lahko in kuham nanjo zunaj. Recimo poleti in jeseni razna vkuhavanja. Pa na kampiranje so jo vzeli otroci s seboj. Prav pride, ko mi zmanjka kuhalnih mest na štedilniku. Priznam, da je še nisem toliko uporabljala, da bi podala realno mnenje, mislim pa da je to priročno in poceni za preizkus pred nabavo celega štedilnika.

Cila

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

27. jan 2009 14:22

Kavo kuham samo ko dobim obisk, ker je sama ne pijem. Jo pa skuham v emajlirani džezvi, če je obiskov več sem pa kupila večjo džezvo iz nerjavečega jekla, dobila pa sem jo v podhodu NAME Lj. Lahko pa se kupi tudi kafetjera za indukcijo, to pa je kupila moja svakinja in ni bila ne vem kako draga. Pri kuhanju v kafetjeri pa je bolje, da jo odstaviš ko glasno brbota, če čakaš na pisk se lahko zgodi kot pri moji teti, ki jo je razneslo (kafetjero, ne teto). Dobro da je ostalo le pri beljenju in čiščenju kuhinje, lahko bi jo tudi huje odnesla. daga

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

31. okt 2009 20:38

Tisti, ki ste kupili kafetjero za indukcijsko kuhalno ploščo: katero priporočate? - BIALETTI? (te so, če se ne motim, med indukcijskimi kafetjerami najugodnejše) - WMF? - ALESSI? hvala za vse odgovore & nasvete. kafetarca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

31. okt 2009 21:17

Kje pa kupite rezervne dele (tesnilo) za Bialetti?

tulka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

31. okt 2009 21:42

tulka je napisal/a:

Kje pa kupite rezervne dele (tesnilo) za Bialetti?

tulka

Recimo Hipermarket v Šiški jih ima., Povej številko, pa ti jih grem ob priliki iskat. So pa tam, kjer prodajajo kafetjere.

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti