Orbitrek, eliptik; prosim za nasvet pred nakupom

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

tema odprta - 6. jan 2009 16:30 | ogledi: 2.822 | odgovori: 24

Pozdravljeni!

Že nekaj časa razmišljam o nakupu eliptika, pa me zanima kakšnega imate pri vas doma (če ga imate). Razmišljam o znamki kettler, ga mogoče kdo ima?

Zanima me ali je res konkretna razlika med razredom BASIC in HKS ?

Pišite kakšno znamko imate in če jo priporočate!

Lep pozdrav!

Barbara

kordelina

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

6. jan 2009 17:13

mi ga imamo a ga niti ne uporabljamo ker škripa ko vrag femica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. jan 2009 17:15

Mene je pa vedno zanimalo, koliko časa ga ljudje po nakupu še uporabljajo, kdaj taka zadeva postane odlagalo za obleko in vse ostalo in po kolikšnem času zadeva roma med staro šaro..... Vendelina jr.

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

6. jan 2009 17:28

Vendelina jr.,mogoče mesec dni,potem pa kot si napisala,odlagalo za obleke.Vsaj pri nas. renata69 http://renata69.moj-album.com/

ines  

član od: 30.11.2004

sporočila: 91

6. jan 2009 17:30

Po najnovejših podatkih dva meseca. Očitno je to primeren nakup za po decemberskem nažiranju, da se rešiš slabe vesti in kakega kilograma. No, ravno danes je sodelavka v službi načela to temo in sklep je bil, da se te pripomočke uporablaj za svoj namen kake dva meseca, nato nekaj časa stojijo ZA kavčem (ali na podbnem polskritem mestu), nato pa se jih prekvalificira v 1) obešalnik za zlikane srajce v utilityju (boljša varianta) 2) praholovec v kleti (slabša varianta). V naši familji je ad 1). ines

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

6. jan 2009 17:34

Midva sva sobno kolo kupila že pred ene 12 leti in je bil do lanskega leta vsako zimo uporabljen, letos sem se malo polenila(sam baterije moram zamenjat), ampak mislim, da bo tudi letos še v uporabi andreja č.

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

6. jan 2009 18:04

Če nisi prepričana, ali gre samo za trenutno navdušenje ali pa si bolj resne sorte, si ga za začetek sposodi za nekaj časa. Po enem mesecu boš že vedela, čemu bo služil nadaljnjih nekaj let.Po večini odgovorov sodeč, si ga ne bo problem izposoditi.

Pri nas ga imamo, uporabljamo po potrebi- pred smučanjem vedno, vmes pa za kakšno kilo snet, tudi cunje se lepo obesi gor... Bom pa enkrat kupila novega...ko smo ga pred leti kupili,ko smo še urejali hišo, smo gledali na vsak takrat še tolar in se odločili zai poceni jetra. Kot pravi femica- škripa kot vrag. Pa se da- slušalke v ušesa, pa je.

Tukaj ti bomo težko pomagali, saj vidiš, kako različna so mnenja. Jaz edino vem, da ob naslednjem nakupu ne bom gledala na denar. Okrog znamke in razredov pa mogoče povprašaj kakšnega fitness trenerja, ki od tvojega nakupa ne bo imel nič...v trgovini bodo itak hvalili tisto, kar imajo.

LP, V.

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

6. jan 2009 19:38

Mi ga imamo doma,pa nam je kar všeč. Res da začne kmalu škripat ampak mene ne moti. Vedno ko sem gor poslušam glasbo na playerju, tako da škripanja ne slišim. Odlagalo za obleke je bilo takoj ampak ne v takem smilslu kot ste mislili. :) Ga veliko uporabljamo. Meni je dosti bolj všeč kot sobno kolo. Se dobro razmigaš gor. evagirl

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

6. jan 2009 19:50

Tudi pri nas je orbitrek zelo pogosto pod našimi nogami.Imamo Kettlerja vision 200 iaje super. enkrat samkrat se je pokvaril, počila je namreč gred, pa so nam ga (bil je še v garanciji) popravili v enem tednu. Meni je super prepotim se full, ko sem na njemu, razgibam vse dele telesa.Priporočam! Kar se pa tiče odlagala za obleke, ja res se fino obesi kaka srajca preden roma v omaro, definitivno pa se pri nas na njemu ne nabira prah.Se no, ampak saj veste kaj mislim... hehe ursa40

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

6. jan 2009 20:01

Žal pa se pri nas na njem tudi nabira prah,vendar zdajle po novem letu,ko vsi hujšamo bo pa moral malo začet tudi delat. Kupila sem ga v Sanolaborju in sem z njim zadovoljna-ker je tiho ko ga pustiš samega in ker ne škripa,kot pravijo ostale.. petardica

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

9. jan 2009 13:22

Sem že velikokrat vadila na eliptiku, ampak v fitnesu, mi je najbolj všeč od vseh naprav saj na njem stojiš in se premika celo telo, za razliko od kolesa. Super bi bilo če bi ga imela vedno na voljo - doma. Ursa hvala za nasvet, tudi jaz se bom najbrž odločila za Kettlerja in sicer verso 200 se mi zdi ok, ker dopušča kar 130 kg obremenitve (tako da bo lahko tudi fant kdaj treniral) in še cenovno je ugoden. Lep pozdrav! kordelina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti