Maturantska obleka

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

7. jan 2009 21:26

Vidim, da ste se kar razpisale in da je marsikatera podoživljala stare čase. Tudi meni je žal, da sem na maturantskem plesu imela precej klasičen kostim namesto večerne obleke. Vendelina jr. hvala za predlog Outlet, ker sin bo obleko rabil verjetno še marsikdaj, pravzaprav, bi mu že sedaj prišla prav, ampak smo nekako zvozili s črnimi hlačami Beneton in črno srajco iz Outleta ( naključje). Rada bi mu kupila obleko, ki bo˝zgledala ˝, res pa ne premorem veliko denarja. Prvič, obleka ne bo samo za ta dan, sicer bi si jo mogoče izposodila. Drugič, njegova soplesalka izhaja iz take družine, kjer predvidevam, da se bodo zelo potrudili za obleko in verjetno zanjo tudi veliko odšteli. Meni osebno je zelo všeč stil Lada Bizovičarja, vendar je premalo eleganten za maturantski ples. Ima kdo kakšno idejo ? LENČA http://www.moj-album.com/uredi/lencaa/144316

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

7. jan 2009 21:42

Čaki mal VendelinaJr, ti obvladaš tudi modo ? O moški kar nekaj veš ,vidim . Presenečaš vedno znova in znova. Fajn da te imamo . LP hedonist

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

7. jan 2009 21:53

LENČA je napisal/a:
Meni osebno je zelo všeč stil Lada Bizovičarja, vendar je premalo eleganten za maturantski ples. Ima kdo kakšno idejo ? LENČA http://www.moj-album.com/uredi/lencaa/144316
Lenča, meni se pa za mladega fanta zdi ravno tak stil super! Ker je malo hecno, da sta en tak, energije poln mladostnik pri 18-tih in njegov oče pri 40-tih v skoraj enakih, resnih oblekah. Kolikor sem videla v kakšnih trač revijah Bizovičarjeve slike z raznih prireditev, je zmeraj eleganten, sicer malo ekstravagantno, ampak meni se zdi super. Ne vem, no, ti svojega maturanta še najbolj poznaš, ampak če je njemu tak stil všeč, po mojem ni ovir, da si ga ne bi omislil. Saj ni treba, da ima obute Bizovičarjeve slavne odvezane čevlje, z "normalnimi" čevlji in hlačami ter z "Bizovičarjevim" suknjičem in srajco bi po mojem izgledal prav lepo, mladostno, razposajeno, pa vendar dovolj elegantno za tak večer. mamaF - Mojca

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

7. jan 2009 22:07

Tudi meni so njegovi suknjiči in srajce všeč, a morda katera ve, kdo ga oblači (na oddaji As ti tud not padu)? RadaJem

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. jan 2009 22:16

Metka Albreht Vendelina jr.

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

7. jan 2009 22:16

Točno ta ekstravaganca mi je všeč, pa ne vem, kje jo dobiti. Seveda o obleki zaenkrat razmišljam samo jaz, moj sin ima trenutno polno glavo bolj ˝pomembnih˝ stvari, ker do plesa je še daleč. Potem bo pa čez noč objavil, da potrebuje obleko. In jaz se bojim letanja od ene trgovine do druge in tretje, dokler končno nečesa ne kupiš, zato ker je res treba nekaj obleči. LENČA http://www.moj-album.com/uredi/lencaa/144316

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

7. jan 2009 22:38

Vendelina, mislila sem kreatorja - no, vmes sem že našla - David Matej Goljat. Hvala vseeno. Ko bom velika in bogata, bom tudi jaz njegove kreacije nosila :) Njegov stil mi je res všeč. PS: pa še link: http://www.pbase.com/simon_klyne/afw_2006__wednesd Super torbice, mimogrede!!! RadaJem Sporočilo je spremenil(a) RadaJem dne 07. jan 2009 22:40:38

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

8. jan 2009 8:13

Bolj za punce in njihove mamice: modni salon Špica, Tavčarjeva ulica, Kranj (ugodno, trenutno imajo popust, svečane obleke po 80 evrov). jankica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. jan 2009 8:53

Jaz ko bom velika bom imela pa od Marjete Grošelj torbico. Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. jan 2009 8:54

O lady beginner se je javila. Kje si bila? Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti