Testo za piškote v hladilniku

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

tema odprta - 27. dec 2008 21:16 | ogledi: 4.174 | odgovori: 3

Testo za "mehke cimetove kekse" imam v hladilniku že od predvčerajšnjim zvečer. Testo mi je še uspelo narediti, potem me je pa položil grozen prehlad. Povejte mi, prosim, bo do jutri testo še v redu (povem še to, da sem delala iz dvojne mase in dodala eno jajce, da bi bilo testo bolj kompaktno). Jutri "nameravam" biti že zdrava .

Lepo vas pozdravljam,

Barbra

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. dec 2008 21:40

Seveda bo. Pravočasno ga vzemi iz hladilnika, morda nareži na nekaj delov, da se bo hitreje in predvsem enkaomerno segrelo..... In - veselo na delo!

rimljanka - zasebno mnenje

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

27. dec 2008 21:50

Hvala, Rimljanka, se mi je zdelo, samo vseeno vprašam, kaj pa veš... Barbra

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

27. dec 2008 23:45

Testo za različne piškote imam v hladilniku tudi po tri, štiri dni, enkrat me je testo za cimetove zvezdice čakalo ves teden. Pa je vse bilo še uporabno, lepo se je razvaljalo, kakšne pol ure je bilo potrebno, da se je testo toliko zmehčalo, da se je dalo lepo valjat. Torej brez skrbi. Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti