Vse lepo ti želim Kristalka
blažkaa
Natanko čez eno uro
Vse najtabojšeše ti želim in še na mnoga zdrava in srečna leta.
tumpika 
Kristalka,vse najlepše in še veliko kuharskih užitkov,
solan
solan
Želim predvsem sreče, ki bo prinesla vse kar si sama želiš

Lp Nasha
Kristalka, vse naj-naj in še na mnoga leta.
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5
Hvala vsem za lepe želje


Vse lepo, vse dobro, vse naj, naj...........

daga
Tudi jaz se pridružujem čestitkam...vse naj naj

goga
Ker si v najlepših letih, naj ti bo naslednje še lepše od vseh, ki si jih že pustila za seboj, Mamamia
mamamia Vse najboljše!!!




Jelenckova
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
