kristalka, vse najboljše !!
Če bi imela RD danes, pa bi lahko kombinirali z mojo hčerko - ona bo nocoj ob 21.40 napolnila 16 let.
lp
robidakristalka, vse najboljše !!
Če bi imela RD danes, pa bi lahko kombinirali z mojo hčerko - ona bo nocoj ob 21.40 napolnila 16 let.
lp
robida| Robida je napisal/a: |
kristalka, vse najboljše !! Če bi imela RD danes, pa bi lahko kombinirali z mojo hčerko - ona bo nocoj ob 21.40 napolnila 16 let.
lp robida |

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.