ob 23.55 nocoj namreč, me zapusti ničla ob šestici in dodala bom enico - bravo zame![]()

ob 23.55 nocoj namreč, me zapusti ničla ob šestici in dodala bom enico - bravo zame![]()

Vse najbolše.
MatjažBravo, kristalka - vse najboljše in veliko zdravja ti želim in pa seveda veliko lepih trenutkov v družbi KULSLO![]()
![]()
![]()
![]()
vse najboljše!
![]()
O Bravo! Iskrene čestitke in vse najboljše!![]()
O, sovaščanka: ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.