čisto po ..................................spet ste zašle od osnovne teme.
hmm
Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 22. dec 2008 18:10:47
Kako smo kulturni
A ti kolega, ti si pa stalno v osnovni špuri, ali kaj?
Vendelina jr.
Naslov teme je. Kako smo kulturni. Torej?
saj pustite otroke namiru.
hmm
Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 22. dec 2008 18:34:59
otroci ,mladina so naše ogledalo.
hmm
otroci,mladina so nadaljevanje nas.
hmm
| WRAN51 je napisal/a: |
| otroci ,mladina so naše ogledalo. |
Saj prav zato ne razumem tistih mamic, ki pustijo otrokom divjat naokoli po gostilni ali trgovini. Ko bodo dobili skledo vroče juhe ali pa skladovnico konzerv za vrat, bodo pa vse drugi krivi...![]()
Oj wran mislim ,da nisem zašla s teme.Hotela sm povedat ,da niso vsi mladi nekolturni,jih poznam kar nekaj.Poznam pa tudi nekaj starejših,ki so pa lahko zelo nekultrni,če hočjo
kriznana
Zakaj skoraj pod vsakim Wranovim postom piše "Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 22. dec 2008 18:34:59"? Če uletiš pravi hip, prebereš tisto, kar je sprva napisal, pa nato hitro pobrisal... Uf.
| Vendelina jr. je napisal/a: |
| Sama občasno predavam odraslim. Vendelina jr. |
A to nas misliš, vendi? ![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
