| ežoj je napisal/a: |
mamamia, saj imaš prav, nič te ne krivim, zanima me, a se kaj bojiš: kaj pa če delavci ( spet ) prvzamejo vodstvo države ( poglej kaj se dogaja v grčiji, a misliš, da je tak roparski kapitalizem večen? ) ežoj |
Mamamia
mamamia| ežoj je napisal/a: |
mamamia, saj imaš prav, nič te ne krivim, zanima me, a se kaj bojiš: kaj pa če delavci ( spet ) prvzamejo vodstvo države ( poglej kaj se dogaja v grčiji, a misliš, da je tak roparski kapitalizem večen? ) ežoj |
Mamamia
mamamiaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.