| Iwana je napisal/a: |
| Jaz pa sem ugotovila, da moj maček je olive! Iwana |
Ko leti perje...
Violina prva, dobrodošla.
Moja mačka ne je miši, lovi jih pa.
Pa smo preživeli še eno polno luno.
ežoj J ežoj res je tako .
Hotela pa sem dodati samo še tole,da sem danes poštudirala da nisem še nikoli odprla teme
Vino v gastronomiji(upam da sem prav napisala).
Se pravi da se da in da le nisem tako radovedna ha,ha,ha.
Ežoj tudi moj maček pusti miši na balkonu

petardica 
Violina 1-DOBRODOŠLA!!!
Moj maček mi je pravkar ukradel velik kos potice in si jo sedaj deli s psom.
Obisk bo ostal brez. Pa kaj potem, saj se moral fejst namatrat, da mu je uspelo.
Lep sobotni večer vsem!
ursula-ce
Rada Jem, si me prehitela. Ža nekaj časa pogrešam Veri, tako kot ti je osebno ne poznam, sem pa uživala ob branju njenih postov. Sem "krivdo" pripisala nosečnosti ali pa že morda rojstvu, pa sem se očitno zmotila.
In zdaj upam, da me ne bo kdo obdolžil provokacije...
minutka
No, jaz upam, da se Veri še javi, res je tudi, da jo je ena članica fejst užalila
ežoj Ja, žal...
RadaJem
Tako zelo, da je sploh ni več na Kul???
Pa se mi zdi, da ves čas visim tukaj, a očitno sem nekaj "spustila"...
minutka
![]()
O, samo za kak nasvet o sladoledu ali prigrizkih jo vprašajte, pa se bo oglasila. Razen, če predčasno ne ziblje malo detece.
Pogrešam tudi Unicorn in še koga bi se našlo.
kobra 1 ![]()
Veri se prav gotovo ne bi skrila zaradi ene članice... Saj ve, da jo imamo radi... Mogoče ima pa kobra1 prav? Veeeeeriiiiiiiiiiii?
Aja, ampak Jade bi pa za dete sigurno vedela. Jaaaaaadeeeee?
jasnaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
