Diplomirala sem:)!!
Čestitam, svaka čast!
tumpika 
Iskrene čestitke! Veliko sreče pri iskanju zaposlitve!
jessy6
Čestitke, Habibti!! 
Sedaj uživaj v vsem, kar rada počneš, za naprej pa veliko uspehov na poklicni poti!
Volkica
Čestitam Habibti (aneda kako je lep občutek, ko diplomiraš
). Lepo izkoristi svojo izobrazbo ![]()
Habibti ne pozabi, da v vrsti čakam tudi jaz, čeprav se zobozdravnika taaaako bojim,
pozdravček,
korosica
| libi je napisal/a: |
No, za nameček me pa potem povabi še na košček božanske tortice, ki jo sama speče... Le kdo si ne bi želel take zobozdravnice...!!! libi |
Hmmm, libi, a lahko ješ po tem, ko ti je zaplombirala zobe????![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
LP
cervus
to pa je za čestitat.
Želim ti veliko uspeha in denarja, da boš čimprej odprla svojo ordinacijo.
kleo
Čestitke tudi z moje strani
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
