Johana, mislim da si s peteršiljem malo preveč pohitila. Ce se ne motim potrebuje bolj toplo zemljo.
Johana, mislim da si s peteršiljem malo preveč pohitila. Ce se ne motim potrebuje bolj toplo zemljo.
| Anemiilat je napisal/a: |
|
Johana, mislim da si s peteršiljem malo preveč pohitila. Ce se ne motim potrebuje bolj toplo zemljo.
Anemiilat
|
mogoče res, bom videla, kako bo
Na travniku imam ogromno krtin. Ali lahko to zemljo dam na vrt? Ima kdo izkušnje?
Zakaj pa ne? Razen če je bil travnik nedavno šrkopljen, ne vidim problema s to zemljo oz. je fajn, ker je rahla in iz globine.
| eta je napisal/a: |
|
Na travniku imam ogromno krtin. Ali lahko to zemljo dam na vrt? Ima kdo izkušnje? eta
|
Seveda, dobrodošla bo. Še posebej, ker jo krt očisti vseh mrgolečih škodljivcev (ogrci, strune in podobno).Če je bolj ilovnata, jo lahko nekaj primešaš tudi mešanici substratov za sajenje v lonce, bo malo bolj zadrževala vodo, da ne bo ob zalivanju vse takoj steklo skozi.
Kritine kolikor vem so najboljše za sajenje rož.
Odlično! Najlepša hvala![]()
Naše mame niso kupovale zemlje za sadike, za rože, ker je včasih niti ni bilo tako kot danes. So vedno krtine uporabljale.
Lani,pa tudi letos tudi ze pa v naših koncih krtin za izvoz.
Evo, jaz sem z delom na vrtu zaključila za nekaj časa. Že nekaj časa nazaj sem posadila solato in posejala motovilec in berivko in grah. V soboto sem posadila kifejčar, korenje, por, zelje, brokoli, cvetačo. V ponedeljek čebulo, šalotko, špinačo, 2 vrsti korenja in peteršilj. Včeraj sem okopala jagode in jih pognojila. Vse imam zaščiteno s kopreno, ker obetajo slano ta teden. Danes grem le zalit. Proti koncu meseca imam namen saditi nizek stročji fižol in rdečo peso. Ostalo maja.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| malo za hec | sijasaja |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Gravče Tavče ali Prebranac

Veganski sladoled z navihanci