Tudi moski naredimo kaj lepega

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

18. nov 2008 7:52

Malčica, kje pa piše, da se to dvoje izključuje?

 

Receptor, čestitke, zelo zelo lepi izdelki!

jasna

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

18. nov 2008 8:17

Malčica sem bila sama enaka kot ti... ko pa pride nekdo, ki se spozna enako tako na avtomobile, kot na rožice in druge (kot pravim jaz) "posladkane stvari, se pa prav navadiš. Ne, ne- ga ne spustim več iz rok, niti ne zamenjam za "mačote", ki naj bi me branili pred viharji, na koncu pa prav ti prvi stisnejo rep med noge.

 

Bravo receptor, ne oziraj se na takšne komentarje in uživaj v svojem hobiju še naprej!

Lep dan in veliko se smejte

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

18. nov 2008 8:57

Sicer je res malce neobičajno, da moški imajo tak hobby, vendar nič čudnega, denimo jaz zelo rada poleg kuhanju pobarvam površine, omare, okna.

lp

 

Receptor glede zanimivega nicka verjetno tudi rad kuhaš?

lp

Anamarija

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

18. nov 2008 10:07

Pridružujem se Anamariji..tudi jaz sama belim in barvam,ne bi me pa motilo če bi moj mož ustvarjal tako lepe stvari... Čeprav sem ženska,mi take umetnosti zagotovo ne bi uspelo naredit,stanovanje pa lepše pobarvam kot Malčica-zagotovo!!!!Vprašaj mojega moža petardica

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

18. nov 2008 10:35

zelo lepo, a bi se dalo tudi kaj kdaj kupiti od tebe za kako darilo rožice bi že znala narediti, kvačkat pa ne znam l.p krokodilček krokodilček

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

18. nov 2008 10:55

Res vse pohvale.Rada bi se naucila izdelovati te prekrasne rozice. Spol pa res ne igra vloge pri tem.Ce je nekaj lepo, ja pac lepo! Majdina

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

18. nov 2008 11:23

seheradza pa jaz lahko vsak trenutek k tebi vstopivi. sva čisto blizu doma. klavdija

receptor  

član od: 18.10.2008

sporočila: 276

18. nov 2008 12:16

Pozdravljeni vsi!Najprej odgovor Malčici-poročen sem toliko let,da naslednje leto če dočakam z ženo praznujeva srebrno poroko in njo vprašaj koliko se je lahko naslanjala name,ko sva skupaj z lasnim delom  dogradila dom ,ustvarila družino invse kar sodi zraven.Že vse življenje me ni sram poprijeti za vsako delo,tudi žensko,žena in otroka pa vse ostalo.Sedaj ko sem v penzijonu pa sem na sploh "methen fur ales"Če je komu kaj všeč,oz če to zmorem narediti,bom vesel če se oglasite na moja zas. sporočila.Tisti ki pa ste v bližini pa dobrodošli!   Hvala za vse komentarje tudi kritične!  Jože

receptor

Brihta  

član od: 8.10.2008

sporočila: 129

18. nov 2008 13:01

Receptor čestitke tudi z moje strani, čudovito za pogledat. tudi sama delam te rožice. Predvidevam, da si kot moški te štumfe zbiral kot dokazni material koliko dobrih bejb je bilo na seznamu, sedaj ko si v pokoju, pa z užitkom in z lepimi spomini na minule čase delaš prekrasne umetnine iz njih. Saj, se hecam no. Dobila sem koristno informacijo, da se dobijo na tržnici. Hvala. Pa veliko lepih izdelkov želim še naprej. Brihta

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1411

18. nov 2008 15:01

Pravkar sem še enkrat občudovala slike tvojih izdelkov in slike ežojevega "kraljestva" in potopisa. Vsak po svoje sta zanimiva, druži pa vaju tudi ime -Jože. Le nadaljujta tako še naprej, naj vaju razni mačoti ne motijo, obstajamo namreč taki in taki, vsi imamo možnosti izkazati se na različne načine, meni vajin zelo odgovarja. Nekoč sem tudi jaz ob sebi imela tako razumevajočo, čutečo in vsestransko sposobno osebo, ki je ne bom nikoli pozabila, saj je bila ves moj svet... daga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti