V stanovanju imamo polno mušic. Nimamo mošta, tudi sladko smo pospravili, police redno brišemo s krpo. Kako se spopadate s to "jesensko" nadlogo?
LP
V stanovanju imamo polno mušic. Nimamo mošta, tudi sladko smo pospravili, police redno brišemo s krpo. Kako se spopadate s to "jesensko" nadlogo?
LP
Počakam, saj kmalu izginejo....![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.