Rada bi se zahvalila ga. kača za poslane Mercatorjeve nalepke.
Še enkrat se vam iskreno zahvaljujem.
''DOBRO Z DOBRIM SE VRNE''
CATHERINE
Mercatorjeve nalepke
če kdo rabi nalepke za pribor podarim in če mogoče kdo podari nalepke big bang
hvala in lp
harmonika
Še enkrat se lepo zahvljujem za nalepke, ki sem jih dobila iz Dornave in ne vem na katero kulinaričarko bi to naslovila!
Lep pozdrav in še enkrat hvala vsem,
Barbara
Tudi jaz imam precej Mecatorjevih nalepk-če katera rabi, naj sporoči
Pa šparove imam tudi
Imam jih samo 12, če katera potrebuje...
lp
terakota
če katera menja lumpijeve ki jih dobiš v mercatorju jaz jih imam nekaj
brinagolob
Če ima kdo kaj odveč nalepk se priporočam.
karmy20
Tudi jaz se priporočam za Merkator nalepke, podarim pa nekaj čez 20 šparovih (mislim, da jih več ne dajejo, porabi se jih pa še lahko) in 6 zvezdic - mislim, da so iz Tuša.
Klarka
Imam 21 Mercatorjevih nalepk. Ce jih kdo potrebuje, jih zamenjam za kode 1001 cvet.
Taja_
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
