Mi gre kar na smeh.Za prejšne nalepke ,bi se kmalu stepli![]()
,te pa kar ponujajo ,pa nobeden noče.
Imam tudi zalogo ,če katera hoče...![]()
![]()
Mi gre kar na smeh.Za prejšne nalepke ,bi se kmalu stepli![]()
,te pa kar ponujajo ,pa nobeden noče.
Imam tudi zalogo ,če katera hoče...![]()
![]()
| gogad je napisal/a: |
Mi gre kar na smeh.Za prejšne nalepke ,bi se kmalu stepli[jezik] Imam tudi zalogo ,če katera hoče... |
ojla
Imam veliko merkatorjevih nalepk,če jih kdo želi naj mi piše na ZS z veseljem jih pošljem
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.